Rekonštrukcia 3-izbového bytu

28. aug 2024

vsetko komplet vymenit cca 77m2 povodny stav

kolko take nieco moze stat
od vymalaovania komplet kuchyna kupelna zachod proste vsetko aj pdolahy

30 000? ci snivam ze?

martul
28. aug 2024

snívaš a veľmi tuho.

bessie12
28. aug 2024

Ja chcem urobiť celkovú rekonštrukciu 2 izbového bytu a pocitam minimálne 50 tisíc €.

personality
28. aug 2024

Podľa mňa ta cena je v pohode, ak svojpomocne.

autor
28. aug 2024

@bessie12 uffffff to ja som asi riadne naivna v tomto.

ssimusska
28. aug 2024

@autorka keď cez firmu tak pridaj pridaj a keď nejako svojpomocne možno tričku nad limit by to šlo.

sisa_s
28. aug 2024

Kupelna je umakart? Len kuchynska linka ta moze stat 5-8000

bessie12
28. aug 2024

U mna je to len cca 50m², ale aj tak to sa nedá urobiť všetko naraz, hoci by to veľmi chcela. Takže všetko postupne sa bude robiť. Nejakú tú predstavu už ale mam. Len to je finančne veľmi náročné.

janababana
28. aug 2024

Napis na maliaradam, aky je rozsah prac, poslu ti predbeznu ponuku a k tomu ked si pripocitas 10-20% budes v realite. Alebo obvolaj firmy ktore robia rekinstrukcie a pytaj si nastrel. Len musis sama vediet co vlastne chces vsetko na byte porobit

autor
28. aug 2024

a kolko si myslite ze nieco take trva? 3-4mesiace?

mimikarol
28. aug 2024

Tak zásadná informácia je, či svojpomocne alebo budete mať murara. Ak možnosť dva tak snivas, veľmi veľmi snivas. Ak svojpomocne tak možno sa do tej sumy zmestitie

autor
28. aug 2024

@mimikarol znameho mam maliara a urcite by som zohnala aj murara.

martul
28. aug 2024

Vieš nemyslím to v zlom, ale toto je taká debata, čo ti to dá?
Nevieme či svojpomocne alebo firma
Nevieme tvoje predstavy napr. o dlažbe, podlahe dverách, lebo tie cenywsu od výmyslu sveta
Majstri, poznáš nejakých? Alebo chceš všetko nech to spraví jedna firma
A akú čas? Zosúladiť všetkých majstrov je zázrak+aby všetko klaplo...my sme robili len kúpeľňu, mali sme známeho tak sme očakávali že 2 týždne a stalo sa čo sme si ani nepomysleli, vykašľal sa na nás, my všetko rozbité a kým sme našli iného ochotného bol z toho mesiac a pár dní
Ja fakt neviem aké sumy ocakavaš

hrabovo
28. aug 2024

Za mňa úplne v pohode, ja idem teraz prerábať dvojizbový, po 10 rokoch, čo tam bývame, a všetko idem vymeniť, ide mi to robiť kamoš, podlahu si položím ja. A total v pohode zopár tisíc, ani 10 nemôžem povedať, 55 m2

lakebabe
28. aug 2024

Prerabala som minulý rok dvojizbak a toľko ma to cca stalo do 30. Ale väčšina veci svojpomocne aj elektrikár kamarát a podlahy a maľovanie robil moj muž . Najdrahšia bola sanita, spotrebiče, kuchyňa, nabytky, obklady... záleží v akej cenovej hladine sa chceš hýbať so zariadením

personality
28. aug 2024

Dá sa to určite, dnes vieš vybrať pekne materiály aj za lacno. A vieš vybrať aké chceš len o trošku drahšie. Ak viete niečo spraviť svojpomocne a len na najodbornejsie prace majstrov, tak sa v pohode zmestite do tej sumy a tiež viete prerábať postupne, napr. najskôr kúpelnu, podlahu a malovku dáš aj sama… ja som teraz prerabala, a nemám teda žiadne lacné podradné veci a som prekvapená ako lacno to ide.

nina004
28. aug 2024

Cca 35tis € nás stálo tento rok: komplet jadro, kuchyňa s linkou , stropy ( chodba,kuchyňa, jadro), nové rozvody elektriky (kuchyňa, jadro, chodba + do ostatných miestností natahany kábel), zasklenie balkóna + dlažba, dvere v celom byte. Spálňu, obývačku, detskú sme len maľovali.

llucciaa
28. aug 2024

Pokial ides na to svojpomocne a nie cez firmu tak si myslim ze by to mohlo byt ok ;)

belllinka
28. aug 2024

@hrabovo za 10 tisíc ideš komplet prerobiť dvojizbák?

cica8
28. aug 2024

Asi záleží aký chceš materiál, či chceš jednoduché, alebo modernejšie, putavejsie, podlaha je lacná co môžeš po pár rokoch znova robiť-vlastná skúsenosť, elektrika ta tiež vyjde nieco... Aj farba, či budeš stierkovat a to sú iba začiatky... Je toho dosť no.... Ak máš všetko už pobehany kde co chceš, tak si to iba cca počítaj a uvidíš no....

andrejka1974
28. aug 2024

Ak si to urobíte sami tak je to reálne cez firmu pridaj dvojnásobok

conta22
28. aug 2024

Rekonštruovali sme koplet s búraním a zariadením to stálo 80k

mikitilik29
28. aug 2024

@sisa_s pane bože, akože neviem ale ja by som v živote nedala za kuchynskú linku toľko peňazí. Že 8000🤦‍♀️

sisa_s
28. aug 2024

@mikitilik29 tak zalezi, ci si kupis kuchynu v mobelixe, alebo das vyrobit u stolara...ci chces obyc policky, alebo vysuvacie moderne sufliky...kazdy podla svojho gusta

autor
28. aug 2024

@conta22 uf to radsej teda mozno je lepsie takyto byt predat cena podla odhahdzu je cca 110 000

nila0622
28. aug 2024

Veľmi záleží či svojpomocne a aké materiály/spotrebiče atď. Tiež aj lokalita.
30 tisíc svojpomocne z toho len kuchyňa (linka + spotrebiče) 7500. A ešte nemáme hotovo.

sasa1310
28. aug 2024

akurát som to išla napísať. Porozmýšľaj či sa ti skôr neoplatí kúpiť novostavbu namiesto tohto. My sme tak dávnejšie urobili. Namiesto opätovnej prerábky (lebo však musíš aj elektrinu) sme kúpili nový a máme všetko nové. Aj spoločné priestory, aj výťahy všetko. cenový rozdiel ako prerábka

qwert87
28. aug 2024

Veru pridaj. Ak aj budeš robiť čo najlacnejšie, neoplatí sa to, lebo ťa to to dobehne. Myslím lacný materiál, farba..

cica8
28. aug 2024

@mikitilik29 známa na objednavkz do 2izbaku 3.500 iba linka 🤣

hrabovo
28. aug 2024

@belllinka nie za, ale do

katrinka8
28. aug 2024

@mikitilik29 - v rodinnom dome väčšia kuchynská linka na mieru so spotrebičmi stojí cca tak v dnešnej dobe. V menšom byte, samozrejme, je to menej. Ale otázka je aj kvalita.