Recenzie na robotické vysávače

kreta
25. nov 2020

Ahojte kočky. Prosím o radu, skúsenosti, recenzie na robotické vysávače. Máme záujem o kúpu, ale netuším, kde začať, čomu sa vyhnúť, na čo dať dôraz... Každá Vaša skusenosť mi pri výbere pomôže😉

25. nov 2020

my mame uz roky xiaomi roboticky vysavac, podla mna najlepsi pomer cena/kvalita

gabu_lienka
25. nov 2020

@kreta xiaomi S5 max - mozem len odporucat. Ma dost velku nadobku na necistoty ked vysava aj dost velku nadrzku na vodu takze bez problemov omopuje cely byt (70m)

zmp
25. nov 2020

@kreta prednedavnom som toto riesila a skumala, ze aky vybrat, kedze ich je mnoho....v prvom rade si urcite co musi mat, na aku plochu ho chcete, aky mate doma priestor....ja som hladala uz len s laserovou navigaciou, kedze mame vacsiu novostavbu a chcela som s mopom. V uzsom vybere skoncili po preskumani parametrov a citani recenzii Xiaimi s5 alebo s6 a Symbo laserbot. Uz som skoro kupila Xiaomi ked ma viaceri odbornici odhovirili lebo je vraj neopravitelny tu u nas a nik nan neposkytuje pozarucny servis, co ma dost sklamalo. A nakoniec som natrafila na Lenovo T1 a zistila, ze ma este lepsie parametre (viac senzorov, vyssi saci vykon) a stoji podstatne menej. Uz ho mame doma a som nadmieru spokojna. Rychlo nacital mapu celeho domu, chodi systematicky, vysaje vsetko, aplikacia funguje bez problemov. Ja ho urcite odporucam.

panelacikova

fazulkaaa
25. nov 2020

ahoj my máme xiaomi S6, maximálna spokojnosť, umýva, lahko sa čistí, tichý...

kreta
25. nov 2020

@zmp veľmi pekne ďakujem. Super, široký popis a osobné odporúčania.

tetasa

dadus841

Ja mam Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro a som nad mieru spokojná

eskop
25. nov 2020

@kreta my mame symbo a je to fakt velky pomocnik v domacnosti. Pouzivam ho takmer kazdy den.

alexis9
25. nov 2020

@fazulkaaa ahoj 🙂 môžem sa opýtať ako si spokojná s mopovaním? ja mám už tri roky vacuum cleaner od xiaomi a som s pokojná s vysávaním,ale nebaví ma zmývať podlahu 🙂

petka_3
25. nov 2020

My máme xiaomi ešte bez mopy. Je skvelý. Už si kúpili aj svokrovcov aj obe sestry. Všetci majú s mopom ale nepoužívajú aj mop. Ale aj mop je fajn, len sa oň treba viac starať. Aby nevybehol na koberec, aby mal čistý vodu......

maculik
25. nov 2020

ahojte kocky, a Roomba i7 (alebo aj nizsi) nemate niektora) ? Ja tiez uz dllllho riesim roboticky vysavac, len asi prilis nad tym spekulujem. Rozhodujem sa medzi Xiami S6 a tymto Roomba. Tiez by som chcela s mopom, lebo neznasam umyvanie dlazky 🙈😂

fazulkaaa
25. nov 2020

@alexis9 to mopovanie, je vlastne len zotieranie vlhkou handrou. Vpredu vysavač povysáva špinu a vzadu je vlhká handra, ktorá pretrie podlahu. Vždy stačí len naplniť nádobku s vodou s handrou, jedným klikom, uplne jednoduché. Akurát treba tu handru mať čistú, aby sa špiny neroznášali. Mam doma malú, čo je alergik, takže ja to využívam často, aby som uplne minimalizovala prach u nás doma.
Ja som dostala ten xiaomi s6 minulý rok na vianoce a odvtedy som ani raz neumývala dlážku. Občas vytiahnem klasický vysavač na drážky vo vstavanej skrini, rohy, alebo tam kde sa vysavač nedostane (4x do roka asi). Vysávanie týmto vysavačom je podľa mňa účinné tak na 80-90%, ale ja vždy spustím 2x ten istý režim, takže za mňa spokojnosť.

sestrickapetra
25. nov 2020

@maculik ja mám i robot roomba i7 plus. Už rok a teda je to moja láska 😄 ale, ja som celkovo závislák na vysávače. Tento zvládne ozaj všetko. Plus super je, že sa sám vysype. Za mňa super. Premýšľala som aj nad jeho "bratom" na umývanie dokúpiť, ale ja vcelku rada upratujem tak zem ma baví sama si umyť 🙂 naozaj za mňa top

25. nov 2020

@kreta na vysavanie je to naozaj super ako som uz spomenula vyssie, ale na mopovanie som zatial nenasla nic efektivne automaticke - poskusala som toho kopec, na mopovanie najviac odporucam pomocnika bissell crosswave, natocila som k nemu video recenziu

ale stale to vyzaduje tvoju spolupracu, no umyvanie s nim je jednoduche a super

alexis9
25. nov 2020

@fazulkaaa na drážky aj ja stále vytiahnem aspoň ručný 🙂 ale super, vďaka za spätnú väzbu 🙂 už dlhšie rozmýšľam nad mopovacím a neviem sa k tomu dokopať 🙂

vikss1
25. nov 2020

my chceme tiez svokrovcom kupit a rozmyslame nad tym xiomi ale iba cisto vysavac bez mopu.

mia0409
25. nov 2020

@kreta jednoznačne xiaomi Roborock S5max🙂 krásne všetko povysava, povytiera a hlavne nerobi šmuhy. Mame labradora,ktorý veľmi plzne, takže obrovská pomoc ide aj 3x do dňa 😃

maculik
25. nov 2020

@sestrickapetra dakujem 🙂 No, ja vaham, ci kupit kombinovany alebo zvlast na vysavanie, zvlast na mopovanie. Musim to uz poriesit, lebo mm sa vyhraza, ze ak mu neposlem, aky ma kupit, tak pojde do predajne a nejaky uz vyberie - a to nechcem, lebo on taketo veci do domacnosti, s ktorymi nema velmi co do cinenia, kupuje stylom “dajte mi to najlepsie, co mate” , a jasne, ze nie vzdy to je naozaj najlepsie 😂

slnecnica2
27. nov 2020

@mia0409 prosim vas viete mi poradit kupila som si s5max a nejde mi nainstalovat apka.nevedeli by ste mi prosim poradit kde je chyba?

panelacikova
27. nov 2020

@sivana09 môžem sa opýtať, ktorý typ presne máš? a povysáva fakt úplne všetko? (jasné, že nemyslím za skriňami...)

27. nov 2020

@panelacikova roboticky vysavac xiaomi s50, ale uz je kopec novších a lepších.. ale aj tento stary model vysava velmi dobre. Nepovysava uplne dokladne ze všetko všetko, ale povysava takmer všetko, ujde mu par smietok. A ten mop mam zakladnu verziu bissell crosswave, ten vysava tiez paradne ale tiez ma nejake nedostatky

mia0409
27. nov 2020

@slnecnica2 fúú veľmi rada by som pomohla, ale viem, že toto isté písalo aj mne stále a nakoniec sa manžel s tým pohral a dáko sa mu to podarilo spárovať