Rada ohľadom bezpečnostných kamier

levq
19. aug 2021

Ahojte, potrebovala by som na záhradu namontovať kameru - problém je, že všetky, čo by aj vyhovovali sú na Wi-Fi pripojenie, a to na záhrade nemáme. Niečo som pogooglila, no čo som zistila, také bez Wi-Fi nie sú práve najlacnejšia záležitosť... Veľa toho o kamerách neviem, neviete niekto poradiť? 🙂 Hlavne cenovo OK (max., 50 eur cca...), s nahrávaním na SD kartu, aby sa potom dal pozrieť záznam... Prípadne Vaše skúsenosti...
Ďakujem! 🙂

bagerka
19. aug 2021

@levq nevieš si dať niekde opakovač signálu wifi(nie drahá záležitisť) tak aby sa ti tá kamera na ňu pripojila? Ja to mam tak riešené, aj ked v interiéri (kamera je ale aj na exterier, len tam nam ju netreba)

gertrudka222
19. aug 2021

A fotopasce si neskusala popozerat tam wifi netreba

niekto2hy
19. aug 2021

Zahrada je pri dome,alebo mimo?

kubkovamama
19. aug 2021

@levq ahoj,my mame klasicke,muz jednoducho natiahol kabel,prevrtal stenu,zacistil.Su na dome,niektore smeruju az do zahrady,to si všetko vies nastavit-rozlisenie,vzdialenosť.Zaznam ide do pc,nastavis si lubovolny objem ulozenych zaznamov,napr.mesiac,tyzden apod.... Obyc.s nahravanim na SD uz ani za tych 50€ hocikde nezozenies.Nechces sa radšej poradiť s muzom a priamo vo firme?Spravia ti ponuku,poradia