Pukajúce parkety

21. dec 2020

Ahoj,
existuje nieco aby nam parkety pri chodzi nepukali? V izbe kde sme vylievali podlahu nanovo takmer nepukaju inak hroza, takze tipujem ze je to tym ze su na krivom povrchu. Existuje nejaky nater alebo daco?
Inak kym sme nemali male dieta som si to nikdy nevsimla ale ked sa snazim ist pri spiacom dietati, hrozne je to pocut aj ked sa maximalne snazim zakradat sa potichu 😂.

nelca84
21. dec 2020

Tak o natere proti pukaniu som teda este nepocula. Podla mna len rozobrat a vyrovnat podlahu. To ste ani tu penu nedali?

autor
21. dec 2020

@nelca84 jasne ze penu sme dali, dokonca tu hrubsiu, ono tie podlahy nie su extra krive, taky normal stav panelakovy...

nelca84
21. dec 2020

Ale bavime sa o parketach, alebo o laminatovej podlahe? Tak ci tak si nemyslim, ze praskanie vyriesis na povrchu. Mozno koberec by to stlmil, ale to asi nechces.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
21. dec 2020

@nelca84 laminatove

autor
21. dec 2020

@viestta hmmm kukneme to, vdaka za radu

20erika07
21. dec 2020

Poznam 😄 pri spiacom dietati som mala len vyznacenu trasu v hlave kde mozem stupit a takisto som aj navstevy korigovala 😄 v novom byte, sme nanovo dali vybetonovat, podlozku tiez kvalitnejsiu a po case aj tak zacala praskat,najma tam kde najviac chodime. Plus teraz jak v krbe kurime, sama puka ani chodit nemusime 🙈😄