Puella - sklamanie

27. nov 2022

Ahojte, viem že mnohé z Vás určite používate Puellu. Zaujíma ma preto, či aj Vám sa stalo niečo také ako mne. Najprv som si objednala vzorky, následne na to hneď tu bielu. Keď som prala so vzorkou, voňal celý byt, pyžamo veľmi dlho. V práci sa ma pýtali, čím som navoňaná... Ja nerozumiem, čím to je, ale keď teraz periem, necítim takmer nič. Som úplne sklamaná. Používam ten istý gél na pranie ako pri vzorke, voda je taká istá, pračku máme úplne novú, nezanesenú....Prádla dávam presne toľko kg ako káže Puella. Skúšala som dať aj dvojnásobnú dávku (10ml) a nič, ani o trošku viac to nevoňalo. Keď som žehlila prádlo po vzorke, nádherne to voňalo aj počas žehlenia, teraz absolútne. Uteráky opraté vo vzorke mi voňali až pokým som ich znova nešla prať...Máte prosím niektorá takú skúsenosť ako ja? Príde mi to ako nepodarená lacná náhrada a som riadne naštvaná. Ešteže som neobjednala dve, ako som pôvodne chcela, lebo bola vtedy pošta zadarmo.

marsmykkok
27. nov 2022

Mala som aj vzorky viackrát a aj celé balenia a rozdiel nevidím. Ale príde mi to tak, že tá vôňa nie je 100 percent zaručená. Niekedy už po vysušení vonia slabo bielizeň, niečo vonia intenzívne aj 2 týždne po vypratí, napríklad koberček do kúpeľne som prala 2 týždne dozadu, použiva sa a stále výrazne vonia. Teda záleží od dávkovania a okolností okolo, ako to sušíš a tak a mám pocit, že hlavne hrubšie veci (deky, koberčeky a také) tam vôňa vydrží dlhšie ako na tenkom.

20erika07
27. nov 2022

Citala som uz podobne skusenosti ako mas, ale napr u mna to tak nie je ani u segry, to len my uz necitime, ale kazdy kto pride alebo pridem do práce, k lekarovi kazdy sa pyta v com periem, no ja to uz na sebe necitim ,aj ked mi to rozvoniava po celom byte, no napr ked som susila pradlo von ,uz z dialky ludia citili moje vonave pradlo

nanci
27. nov 2022

Presne to iste mam aj ja.Dk vzorkami bolo citit este dllllho -predlho a kupila som 500ml bslenie zelenej a 0bodov.Neviem vim to je.Dkudim kupit este raz vxorky co to spravi.

saraxyz
27. nov 2022

Neviem čím to je, ale vzorky (skoro vo vsetkom) sú "kvalitnejšie".

vmiri
27. nov 2022

Nepoužívam síce Puellu ale voňavý domov, ale myslím si že je to tým že tým máš už 'napáchnuté' všetko a žiješ v tej vôni a necítiš to tak ako prvýkrát, keď ti voňala len tá vzorka. Ja to u nás už tiež nevnímam, lebo to používam dlhodobo, ale stále sa ma nejaká návšteva opýta čo máme za osviežovač (nemáme žiaden, okrem wc) alebo že čo nám tu tak pekne vonia. Proste si už na to zvyknutá

vmiri
27. nov 2022

Ale určite môže byť aj to pravda že tie vzorky sú voňavejšie

syslik81
27. nov 2022

vzdy su vzorky kvalitnejsie ako samotny vyrobok.. a nielen u tchto olejoch ale rovnako parfumy kozmetika , ruze etc .. neako sa zakaznik nalakat musi

ika11123
27. nov 2022

Ja mám presne tú istú bielu 500ml vonia krásne ale už ju nekúpim je hrozne slabá oproti zelenej červenej alebo ružovej

ika11123
27. nov 2022

@ika11123 napríklad stala som kupoval zelenú nedávno som vyberala pračku a už mi vôbec nevonia tak ináč niekedy keď som vyvesila prádlo bola všade vôňa umyla podlahu krásne voňala a dnes nič pred chvíľou sme to tiež doma rozoberali

luga_luga
27. nov 2022

vidim rozdiel medzi vzorkami a balenim, teraz som sa namotala na puellu, uplne ti rozumiem :(

autor
27. nov 2022

@vmiri to určite nie.Prisla mi iba v stredu ,neprala som v tom veľakrát.Zvykom to určite nebude.

alenka58
27. nov 2022

asi záleží aj od zloženia praných vecí kvalitné veci mi krasne vonaju aj postelné pradlo ale veci s prísadou umelých vlákien nie

judar
27. nov 2022

Marketingovy tah...vzorky su koncentrovanejsie a potencionalny zaujemca dostane po vzorke pocit uzasu, tak rovno ho to donuti objednat cele balenia aj kvoli voni aj kvoli prepoctu ceny za vzorky a balenie ...zial a takto to prispeje aj popularite aj ked od vzoriek to ma balenie fakt daleko

3009
28. nov 2022

Ja som bola sklamaná aj zo vzoriek lebo vzduch v byte síce voňal, ale prádlo vôbec nie. Pre mňa veľké sklamanie. Ani vône mi nesadli.

lennnyka
28. nov 2022

U mňa veľká spokojnosť.
Používam zelenú a s maminou používame jednu práčku.Ona perie bez aviváže a ja puellu.Ked vyvesi prádlo cítim ju aj u nej.

mtn112233
28. nov 2022

Samozrejme že vzorky sú vždy kvalitnejšie.. marketingový ťah aby si kúpila väčšie a drahšie balenie

pikachu999
28. nov 2022

Ahoj stalo sa to aj mne :/ teraz som objednala kifru ale tiež vzorky ale tam je aspoň vzorka na viac použití nie na jedno tak uvidím aké bude

karajazviny
29. nov 2022

Ja používam už rok a pol do prania len zelenú puellu a veru pokiaľ si ,,nepričuchnem,,z fľaše, tak necítim žiadnu vôňu ba dokonca ani pri vyberaní z práčky...Ale všetci naokolo chvália či malého, muža alebo mňa ako ,,to pekne vonia,,... mňa sa vždy pýtajú aký parfém používam a malého, že v čom maminka perie...podľa mňa na tom nie je nič zlé, keď vy tú vôňu necítite, veď ani kvalitný parfém vy na sebe cítiť nemáte, ale má voňať 🙂vzorky som nemala vôbec, hneď len 500ml balenie

suesn345
29. nov 2022

Ahoj, ja som si rovno objednala najväčšie balenie z každého. Vydržalo mi to brutálne dlho. No keď som dala prádlo do sušičky, celá vôňa zmizla. Ako náhle bolo iba vypraté, voňal fakt celý byt. Ale už si ich druhýkrát neobjednam.

ninelik
1. dec 2022

Aj ja som sklamaná. Tolke nebeské recenzie... 🙄
Jediná ktorá fakt razí ako besná je ta zelena a ta sa mi zrovna nepáči. Žltá mi na druhy deň vyprchla a striebornú mi prerazila vôňa pracieho gelu, a to dávam nie 5ml ako píšu ale minimálne 15ml,podľa toho koľko vecí mam v práčke.
Total sklamanie...

pikachu999
1. dec 2022

@ninelik mne tiež vonia najviac len zelená, bielu a zltu necítim vôbec 🙈

kako79
3. jan 2023

Neprekonali ste covid?