Puella na pranie

16. okt 2022

Ahojte. Máte niekto skúsenosti s parfémovým ojelom na pranie Puella?

zuzicka1451
16. okt 2022

Ahoj ja som mala vzorky ,pekne vonia ružová Dreams alebo ako sa vola ale dlhšie voňať mi vydrží coccolino .

autor
16. okt 2022

@zuzicka1451 Ahoj. Ja teraz používam cocolino.Ale chcela som vyskúšať. Tak som objednala vzorky.Tak som zvedavá Keďže je to olej nenecháva fľaky na prádle?

zuzicka1451
16. okt 2022

Fľaky nenecháva....Po vyprati pekne vojna,kým je prádlo mokré. Potom to už veľmi necítiť. Tiež som chcela vyskúšať, ale meniť nebudem .pre mňa trochu sklamanie

zuzicka1451
16. okt 2022

@zuzicka1451 *vonia

1ivanka1
16. okt 2022

Precitaj si aj recenzie co sa tyka zdravia.ja som preto neobjednala

ivanka12311
16. okt 2022

Mne voňalo Jalu a Frayo ale odišla som od nich ku voňavýdomov.eu

rebeca40
16. okt 2022

Odskúšané vzorky za mňa ružová ,červená,zelená top potom modrá a žltá. Biela ma nezaujala.
A dala som na 8 kg prádla a voňali veci nádherne.Teraz cakam na objednavku tak som zvedava či bude rovnaka kvalita ako vzorky

lady_hurts
16. okt 2022

Mala som vzorky, použila som jednu a musela som prádlo vyprať ešte raz, nakoľko to bola veľmi silná vôňa na môj nos. Ale sto ľudí, sto chutí.

medina20
16. okt 2022

Ja som tiež objednala vzorky od Puella ,oleje na pranie som nikdy neskúšala tak som zvedavá či to je lepšie ako normálna aviváž😊

1ivanka1
16. okt 2022

@lady_hurts ano,zial pridavaju tam veci ktore nie su zdrave a preto aj ta vona je taka.

nnautiluss
5. dec 2022

Puella zloženie

zuzkaa18
1. mar 2023

Ahojte čítala som recenzie a dočítala som že puela dokáže rozozrat polystyrén tak som spravila pokus obyčajná avivaz a puela naozaj puela rozozralo polystyrén som tam aj písala a odpovedali my že som to nesprávne používala.ja som prestala používať je to riadna chemikália keď dokaze rozozrat polystyrén a určite to nieje zdraviu prospešné dávajte si pozor.

zuzulka558
1. mar 2023

Brat s frajerku to používajú, mne to smrdí až hlava boli, ale ta Puella je na každom kroku možno preto taky odpor mam k nej