Puella Kifra, Voňavý domov verzus Voňavá bielizeň

pikachu999
16. nov 2022

Ahojte žienky aké máte skúsenosti s parfummi na pranie z týchto obchodov? Ďakujem ☺️

janjatu
16. nov 2022

Ja mám z vońavý domov, sú fajn, ale čakala som niečo viac.

3009
16. nov 2022

@pikachu999 ja som objednala vzorky od Puella, ale som z tých vôní sklamaná. Nič ma neoslovilo a byt síce voňal ale prádlo nie.

slavomira236
16. nov 2022

@pikachu999 mám voňavý domov určite treba vavkovat viac kúpeľňa vonia ale po susicke už menej...ja mám radšej aviváž modrý kuchelwaich alebo modré cocolini ešte žiadny s tých parfumov sa na vôňu týchto avivazi nepodobá škoda...parfumy používam len keď susim v susicke cez leto susim radšej von s avivazou

hlubik
16. nov 2022

@pikachu999 ja som kúpila voňavý domov, sklamanie veľké.

lenkakravcova
16. nov 2022

@pikachu999 rozmýšľala som, že nejaké vyskúšam, ale vraj to môže poškodiť práčku (čítala som, že nejaká žena tu v iných diskusiách o tom, omylom vyliala kus na práčku a vyžralo to dieru..). Tak neviem nakoľko sú tie chemikálie, aj keď rozriedené, úvodné na prádlo, ktoré ide priamo na pokožku.

sandyan
16. nov 2022

Ja pouzivam vonavy domov,levandula a vonia mi pradlo aj cely dom😍 len musim prat ked priatel nie je doma,je to na neho silna vona🤣

pikachu999
autor
16. nov 2022

Dnes mi prišla puella tak som vyskúšala vzorku zelenej a vonia to celkom fajn

rhodesian
16. nov 2022

Ja používam Puella, najradšej zelenú, ale mam doma všetky. Nádherné vône, chlapa sa v práci pýtajú čím to tak krásne vonia, mňa zastavujú na ulici a pýtajú sa ma čo to tak nádherne vonia 🤭 za mňa veľká spokojnosť

pikachu999
autor
16. nov 2022

@rhodesian dnes mi prišli vzorky tak som skúsila zelenú a vonia veľmi dobre ☺️

pikachu999
autor
19. nov 2022

Baby a skúšali ste niektorá z voňavý domov tie spreje do skrine alebo tie karty?

prosimopomoc
20. nov 2022

@pikachu999 puellu mam, nikdy viac, strašný smrad

waw7
16. máj 2023

odporúčam Kifru, vône krásne aj trvácne.

lildena
6. aug 2023

@waw7 presne používam aj ja neskutočne krásne voňajú

merared
5. okt 2023

Ja som zacinala s Vonavym domovom, potom som ho nahradila bielou puellou, potom skoro vsetky flasky giovani, teraz mam novo kupene vzorky Horomia a Smart wash. Ale uplne najnovsie mam vzorky Kifra a musim povedat, ze odteraz len to budem pouzivat. Neskutocne vone, kazda jedna. Furt by som len prala, skoda ze uz neni co😂😂

erika1991
19. jan 2024

@lildena ktorú farbu prosím vás používate? Alebo ste mali a pekne vonali? Dakujem

waw7
21. feb 2024

@erika1991 oceán fresh forest biangel... všetky pekne voňajú

puella_vone
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lildena
17. apr 2024

@erika1991 cukrík,broskyňa ,Mango
Biangel všetky krásne voňajú