Pružinové matrace Ikea

12. sep 2024

Dobrý deň,

Náhodou mate niekto skúsenosti s danymi madracmi. Predsa až tak lacne nie sú, recenzie sú veľmi dobré avšak zaujímali by aj tu skúsenosti.

Ďakujem

anulienka30
12. sep 2024

My mame s kapsulovými pružinami, veľmi tvrdý, hrúbka 24 cm. Zatiaľ spokojnosť. Máme ich dva týždne

weronka31
12. sep 2024

My sme mali s kapsulovymi pruzinami 180x200 hrubsi (nvm uz kolko cm tusim okolo 40) a bol chvilku super. Po 3 rokoch skoncil na skladke! Tak neskutocne zmakol, prelezal sa, a ked sa manzel pretacal, tak mna to nadhadzovalo. Rano sme sa budili s bolestami.

barju
13. sep 2024

My sme ich kupovali do hosťovskej izbe, po 5 rokoch cítiť každú pruzinu a to sa na nich nespali každý deň, ale sporadicky. Teraz hľadáme náhradné, boli sme skúšať v segum, lebo s matracmi od nich už skúsenosti mam a vydržali 20 rokov. Dúfam že za cenu 700eur za 90x200 nepoľavili na kvalite. Vyskúšali sme aj penové aj pruzinove iných značiek, ale žiadne sa tým zo segumu nevyrovnali. Len tá cena 😔

autor
13. sep 2024

@weronka31 ďakujem za odpoveď a vedela by si mi zmerať šírku madraca? Lebo v recenziách som čítala, že nemá 180 cm ale nejaký ten centrimetrik chýba.

weronka31
14. sep 2024

Uff ten matrac sme vyhodili pred rokom.. ale velkostou sedel dobre na postel

anulienka30
16. sep 2024

@weronka31 ale ved oni maju 10 rocnu zaruku na matrace...preco ste ich nesli reklamovat?

jablkovastrudla
16. sep 2024

Tiez neodporucam, po roku je uplne vylezany na muzovej strane. On vazi 70 kg takze to nie je jeho vahou. Kamaratka ma to iste, po roku a pol ten matrac vyzera ze na nom spavaju 10 rokov.

weronka31
16. sep 2024

@anulienka30
10 rokov je len na prelezaniny. Lenze on nebol viditelne prelezany. Na pohlad vyzeral fajn. Len tak zmakol, ze sa mi tam zaboril zadok a mala som ho ako keby v jame.

anulienka30
17. sep 2024

@weronka31 jasne. dakujem.....uvidim kolko vydrzi nam