Produkty Klarstein

meminka
13. aug 2022

Ahojte. Kúpila som mrazničku od spoločnosti Klarstein. Trvalo takmer dva týždne od objednávky, kým mi prišla. Potom k nej nebol slovenský návod. Keď som volala na infolinku, boli tam úplne arogantní ľudia, ktorý má odkázali na ich stránku, kde je vraj návod na stiahnutie k dispozícii. Bol tam ten istý návod ako mi prišiel, čiže žiadna slovenčina. Potom som omylom praskla jeden šuflík, lebo je to totálny šmejd. Ak som volala znova na infolinku, či sa dá dokúpiť. Pani vôbec nevedela, bola drzá, no otras. Teraz by som chcela mrazničku vrátiť, nechcem ju ani vidieť, je to des! Aké máte vy skúsenosti s touto značkou?

babovka2321
13. aug 2022

@meminka mali sme par spotrebicov a nemali sme ziaden problem 🤷 existuju lepsie aj horsie znacky, za mna taky priemer

luccija
13. aug 2022

@meminka mam kanvicu a hriankovac a spokojnost, ale mraznicku by som kupila inej znacky.S prasknutym suflikom Ti ju podla mna nezoberu.Ine je odstupenie od zmluvy do 2 t a vratit nieco poskodene.Ale mozno sa mylim🙂

diaalex
13. aug 2022

@meminka mám mixér a teda ochotne mi ho v záruke opravili aj kuriéra zacvakali 🙂
Inak kamoska si objednala chladničku z datartu, doma otvorila a sufliky boli všetky zlomené ;myslím ta nádoba) … takze stať sa môže vsetko

meminka
autor
13. aug 2022

@luccija ja som čítala na internete, že môžeš vrátiť aj poškodený tovar, ale vrátia ti menej vlastne o tú škodu. Za mňa už nikdy viac. Zásuvky sú ako papierové. Ta chvíľu by boli prasknuté všetky. Pani na infolinke mi povedala, že mám ísť do sklenárstva a dať si vyrobiť 🙉😂vrchol

ddaassuullaa
13. aug 2022

Vratit mozes neposkodeny tovar, nie ze ho znicis a vratis. Ku Klarstein, kupovala som tuto sezonu 2 veci, navody na stranke k nim su aj v slovencine. Neviem, ake navody boli pribalene, navody necitam - som zena🤷‍♀️. Komunikacia so zastupenim v SR v pohode, tovar ide z Nemecka. Hod link na tu mraznicku. Najdeme navod. Ale naozaj, ak si zlomila suplik, to uz ne reklamovat, ale nemozes vyuzit odstupenie od zmluvy, lebo tovar si poskodila

Aha teraz citam, ze mozes vratit aj poskodene. Tak neries, negativne si uz naladena, pobal mraznicku a vrat ju

meminka
autor
13. aug 2022

@ddaassuullaa píšem vyššie, mal by sa dat vrátiť s tým, že mi vrátia menej o tú škodu 🤔

ddaassuullaa
13. aug 2022

@meminka no, najprv som dopisala svoj prispevok a potom sa objavil tvoj. Vyssie som opravila.
Ja som (klopem) spokojna so vsetkymi Klarstein spotrebicmi

surama
13. aug 2022

@meminka Mam kuchynsky robot od tej znacky a pohodka, fici dobre. Navod neviem aky bol k tomu, lebo som ho ani neotvorila 😃 A naco potrebujes navod k mraznicke? Zapojim do elektriny a pouzivam, ci? Ked chces, napis tu, aky mas model a pohladam ti na nete.

meminka
autor
13. aug 2022

@surama ja už mám totiž nervy na dranc, nenahnevalo ma, že ten návod tam nie je, ale to správanie k zákazníkom na infolinke. Arogancia, drzosť. Už som na nich alergická.

janetinka27
13. aug 2022

@meminka tento tyzden som si od nich kupila tycovy vysavac. navod tam v slovencine nebol, tovar prisiel hned za 1 den od objednania. zatial ok, navod som si stiahla z netu

meminka
autor
13. aug 2022

@surama je to mraznička Garfield XXL. Ja tam za toho otca neviem ten návod v slovenčine nájsť. Budem rada, ak mi pomôžeš.

azzflo
13. aug 2022

@meminka https://cdn2.elektronik-star.de/images/category... link mozno vymaze ale hned na stranke eshope pri tom produkte je navod na obsluhu

meminka
autor
13. aug 2022

@azzflo a je aj v slovenčine na stiahnutie? Nejde mi ten link otvoriť. Lebo ja som tam videla na stiahnutie, len som nenašla slovenčinu

babovka2321
13. aug 2022

@meminka klikla som na link a rovno mi stiahlo a otvorilo slovensky navod...

meminka
autor
13. aug 2022

@babovka2321 ok. Skúsim na počítači, v telefóne mi to nejde 🙉

ddaassuullaa
13. aug 2022

@meminka aj otvori link a aj navod je v slovencine

meminka
autor
13. aug 2022

Ďakujem baby. Som totiž sama žena v domácnosti a návod si vždy radšej preštudujem 🙂

meminka
autor
13. aug 2022

Ešte som zvedavá, ak ju budem vracať, kde ju budem vracať. Nikde som sa to nedočítala, dúfam, že nie do Nemecka 🙉 na kartóne bol odosielateľ nemecká firma a adresa , a pod tým slovenské PSČ a mesto Senec. Asi nejaký sklad.

janetinka27
13. aug 2022

@meminka v pripade potreby kukni si fakturu, mozno prisla len elektronicky. kuk obchodne podmienky na stranke,z ktorej si objednavala, tam bude navod na vratenie