PreSpanok.sk - skúsenosti s matracmi

14. sep 2024

Ahojte, zvazujeme kupu noveho matraca na manzelsku postel z prespanok.sk. Mate odtial matrac? Ktory model? Ako dlho? Odporucate? Dakujem za recenzie.

lucia23529
14. sep 2024

Ja len odporúčam ist si matrac vyskúšať. My sme tiež kúpili na inej stránke 1+1 zadarmo, popis úžasný, písali že je druhý najtvrdší. Prišiel domov a kým sme sa za mesiac presťahovali sme ho vybalili nechali 24 hodín odpočinúť sme ho vyskúšali a bol extrémne mäkký na nás - mame radi tvrdé a proste vyhodené peniaze. A dostala som radu že kvalitne matrace nechodia sfuknuté v tej rolke ale rovno také nafúknuté. Vrátiť sa to samozrejme nedá lebo však hygiena. Takže sme o 500€ ľahší.

autor
14. sep 2024

@lucia23529 boli sme tam dnes skusat praveze

lilke
14. sep 2024

Možno majú kvalitné matrace. Ale predajcovia mi chceli natlačiť modely, ktoré vôbec nespĺňali moje predstavy. Napr. pre deti mi núkali mäkké matrace, s úplne inou výškou, odmietala som kokosovú dosku a pri priereze,chcela som ho vidieť, kokos bol - a že veď práve on dodáva tvrdosť a kupujú to deťom, nevedeli mi deklarovať, aké lepidlo používajú na lepenie (niektoré zložky v lepidlach sú dlhé roky toxické). Za mňa primárne sklamanie z predajcov a z ich skrytého nátlaku, aj keď paradoxne sú asi najlepšie vyškolení na predaj, čo sme behali po rôznych predajniach.

biba_18
14. sep 2024

my sme boli na predajni, váľali sme sa tam 2 hodiny - a maximálna spokojnosť… darmo ti dám model- my sme traja a máme 3 rôzne matrace! takže len ísť a skúšať…

biba_18
14. sep 2024

@lilke to že ťa niekto chcel natlačiť do niečoho čo nechceš nie je predajni ako takej, alebo o výrobkoch, ale o predajcovi…

lonely66
14. sep 2024

@lucia23529 penové matrace sa balia v rolkách. pružinové vystreté, čo je logické, keby ich rolovali, zničia sa. to je celá veda.

autor
14. sep 2024

@biba_18 chcela som vediet kvoli cenovej relacii, ci su tam ludia spokojni aj s tymi lacnejsimi, ktore napr nemaju na predajni ani vystavene, alebo len s tymi drahsimi modelmi..

biba_18
14. sep 2024

my sme kúpili také stredné, čo boli na predajni, o nejakých lacných ani neviem… máme odtiaľ aj matrace, aj prikrývky aj vankúše. akože za vankúš 260 eur, šialené - ale spí sa na ňom ako na obláčiku… aj na matracoch sa spí super…

biba_18
14. sep 2024

ale fakt máme každý iný ten matrac, každý podľa preferencií, aj vankúše…

petulka2021
15. sep 2024

My odtiaľ mame , a úžasne !

autor
15. sep 2024

@petulka2021 a viete mi povedat v akej cenovej relacii mate? Dakujem

autor
15. sep 2024

@biba_18 dakujem za odpoved. Presne aj nad vankusmi som uvazovala😊

petulka2021
15. sep 2024

900 eur

autor
15. sep 2024

@petulka2021 dakujem, aj ja som nam take vybrala. Tak snad budeme spokojni 😊