Prerábka kúpeľne

11. nov 2022

Ahojte, robil niekto teraz prerabku kupelne? Kupelna je mala 2x2,10 cca. Ale islo by o komplet prerabku. Novy obklad, sanita a zariadenie.Plus by sa muselo sekat lebo pracku chcem na stenu oproti ako je teraz. Cize natiahnut odpadovu ruru. Kolko vas to cca vyslo? Aj s pracou. Ja mam predstavu, ze by som si zavolala bytoveho architekta, pripadne niekoho zo studia, kto mi to navrhne a nasledne celu vec aj sprocesuje 😀
Robil to niekto takto? Kolko vas to vyslo? Do uvahy pripada material strednej triedy (nic prilis lacne a shitove ani luxusne)…
Naj Ba okolie. Dakujem krasne 🙏

nelca84
11. nov 2022

Architekta na kupelnu 2x2 m? Vsak poriadne pomeraj a v kupelmovom studiu ti spravia vizualizaciu. Ak tam potom nakupis, tak ta to ani nebude nic stat.

moni106
11. nov 2022

Teraz v siko robia zdarma visulizaciu plus nacenenie.

autor
11. nov 2022

@nelca84 no tak nejak som to myslela. Zle som sa vyjadrila. Dakujem za upresnenie 🙂

autor
11. nov 2022

@moni106 dakujem. Pozriem 🙂

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronikapetra
11. nov 2022

prerabali sme 3mes dozadu, museli majstri osekat staru dlazbu plus obklad a menil sa sprchac na vanu plus vyrovnavali steny a znizovali strop, to iste aj v toalete (dlazba+obklad) ale este aj chodba (frezovanie podlahy a pokladka dlazby) vo vymere 6m2, cena za pracu 5600€, material 700€ a sanita plus obklad dlazba 2000€. Som z NR, partia zo Sale.

jaga18
11. nov 2022

Prerabali sme v máji jednu kúpeľňu, pôvodnú starú práčovňu. Vyhodila sa stará vysoká vaňa, nová podlaha, obklady radiátor, sprchový kút, umývadlo, murované police, WC. Komplet nová elektrika a vodoinštalácia. Práca vyšla murár 600, elektrika 200, vodar 300. Sanita plus obklady a materiál cca 2000e. Inak murár he známy a muž mu pomáhal, Inak by zobral o 400e viac (ako + pomocnikovi) kúpeľňa je spojená s WC a je cca 4.5 m x 3 m

autor
11. nov 2022

@veronikapetra uf, cize tych 10tis mozem teoreticky ratat? No ratala som tak s polovicou 😂

@jaga18 Dakujem 👍

gabym
11. nov 2022

Keď pozerám tie sumy čo ste za také malé prerábky vysolili tak som rada že si vieme všetko urobiť sami.. Veď to práca vyjde drahšie ako už beztak drahý materiál 🤦

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaga18
11. nov 2022

@veronikapetra ako 5600 za prácu?! Fuuha 😳

veronikapetra
11. nov 2022

No u nas islo o pokladku malorozmernej hexagonovej dlazby, to na cene tiez nepridalo.. Ale robili poriadne a promtne, nakolko nas skrtil termin. Povodna firma nam zavolala 2tyzdne pred zacatim ze sa neda lebo dvaja majstri su PN.. takze sme mali aj priplatok za rychlost a casovo sa nam teda prisposobili ako bolo treba.

tianna
11. nov 2022

@veronikapetra 5600€ za prácu? To čo boli 10?

autor
11. nov 2022

@boldo87 dakujem 👍

autor
11. nov 2022

Kocky takze to nie standardna cena za pracu? Lebo ja fakt zatial nemam vobec prehlad. Dnes som polovicku konecne zlomila, tak musim konat rychlo a kut zelezo za horuca 😂
Len u nas nehrozi ze si to urobime sami 🤷‍♀️ Ja mam v hlave predstavu. Ale potrebujem niekoho kto mi to da na “papier” a pripadne povie, co je a co nie je realne a nebude sa to dat (kupelna je v podkrovy, cize problem navyse). A nasledne niekoho, kto pride, dam mu material a “papier” a zrealizuje to…

gabym
11. nov 2022

No mne sa to zdá byť dosť veľa.. Ja odporúčam napísať na modrú strechu, tam ti skôr poradia asi 🙂

vikinka292
11. nov 2022

V lete komplet jadro - kúpeľňa a wc - 7000€ , nešetrili sme na ničom a robil nám to jeden pán na odporúčanie známych , mal aj pomocníka .

nikaeli
11. nov 2022

aktuálne prerábame, prvý týždeň za nami.. ak chceš, napíš mi správu 😉 čo nám robil predbežnú kalkuláciu, cena práce cca 4,5tis€ plus materiál, sanita, obklad, atď. Prešov.

zuzinabila
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzinabila
12. nov 2022

Cca 2000 eur,neratam do toho novu elektrin-ten sa platili za cely dom tak neviem narychlo alikvotnu cast za kupelnu.Len my byvame pri Polski,material o 20-30%lacnejsi(rovnake firmy ako na SK typu Obi ,Mercury) a praca tu na vychode detto.doplnky este dokupujeme.prerabali sme mesiac dozadu

zuzinabila
12. nov 2022

@veronikapetra za pracu 5600??to na vas niekto pekne zarobil..

zuzinabila
12. nov 2022

@zuzinabila sorry za preklepy😬

veronika0122
12. nov 2022

Ahoj, my sme na jar prerabali ale troska väčšiu, sami, komplet celá prerábka a 5 000 nás to vyšlo. Svojpomocne. Tie ceny sú veľmi vysoké

autor
12. nov 2022

@zuzinabila
@veronika0122 dakujem dievcata. Vcera som rozmyslala, ci nemame niekoho znameho. Asi ani velmi nie 😂
Skocime asi do Siko a uvidime. Lebo myslela som ze kompletka nas vyjde max 6000€
Ak muzovi zadrem 10 tis tak bude rozvod 😂😂😂😂😂😂😂
Snad najdeme kompromis 🙏

veronika0122
12. nov 2022

Úplne chápem, za malinku izbu dať toľko peňazí je až nenormálne. Mame peknú jednoduchú kúpeľnú ale manžel si dal záležať aby boli materiály kvalitne. No a nakoniec tak

marsmykkok
15. nov 2022

Komplet okolo 1700 aj s robotou na jar, s tým že vaňa menená už predtým aj elektrika urobená predtým, to nepočítam. Robilo sa vyrovnanie stien, nová stierka, nový obklad a dlažba. Plus som kúpila nejakú skrinku, vešiak a tak. Vždy je to o náročnosti, kamoška platila napriklad 8500, keď na to má ok, ja len aby to bolo nové a funkčné.

marsmykkok
15. nov 2022

A samozrejme bavíme sa o normálnej murovanej miestnosti aj predtým.. Ak niekto má staré jadro a robí sa to nanovo priečky a tak, tam len práca ide 4000 a vyššie.

nelka93
23. nov 2022

Mama prerabala v lete, viac menej to išlo svojpomocne a cca 4000 platila.