Prerábka bytu

15. feb 2022

Ahojte nedávali ste si nahodou niektorá prerábať byt v trencine za posledné obdobie? Našli sme dispozicne fajn 3izbak 90m2 v lokalite ktorá sa nám paci. Byt je po staršom páre chcel by komplet rekonštrukciu podlahy, omietky, kúpeľňa vsetko proste... Akurát plastové okna su na celej bytovke inak byt v pôvodnom pôvodnom stave... Neviete s akou cenou prerabky mame cca rátať? Pripadne rovno rada na nejaké firemy v trencine? Ja rátam cca 25 000 uz aj v kuchyňou, kúpeľňou a podlahamy

anonym0001
15. feb 2022

Zalezi, ci si to date urobit od architekta na kluc alebo si to urobite sami. Tiez zalezi od standardu. Ja som svojpomocne zrekonstruovala 3-izb byt v BA do 15tis. komplet aj s novymi rozvodmi (do 3 mesiacov a este popri praci 😀 )

didi2102
15. feb 2022

No brat ide prerábať ale posúvať aj priečku a robiť nové jadro, dúfajú že sa zmestia do 35000 s nábytkom ale ledva ledva a to sme na východe ,žiaden architekt dizajnér a byt je rozlohovo mensi

marlent
15. feb 2022

Mamina si davala minuly rok...resp rok 2020...rozloha 69stvorcovych
Davali sa nove rozvody - elektrika,plyn, voda, nove podlahy, nove wc, sprchc umyvadla obklady omietky stierky sadrokarton proste komplet vsetko aj s novou kuchynou obyvackovou stenou 2 vacsie skrine.
Vyslo ju to na necelych 20.

nika0204
29. máj 2022

Ahojte pripajam sa ku diskusii🙂 ci sa nenajde este niekto so skusenostami ako ich to vyslo teraz v poslednom case..komplet prerabka cca 64m2 bytu.vdaka

ouwecka
22. nov 2022

@anonym0001 aj my tak a zalezi od toho co clovek chce a nam aj rovila partia daco inak sami

ouwecka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz