Prerábka 2-izbového bytu

katka13katka
2. mar 2023

Ahojte, uvažujem nad prerábkou bytu v pôvodnom stave, ktorý mi zanechala babka.. koľko by cca vyšlo kompletné prerobenie 2izb bytu? Viete mi prosím odporúčiť nejakú firmu/majstra z Prešova? Ďakujem

alenamihal
2. mar 2023

pisala som ip

sella38
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sella38
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zeldia
3. mar 2023

@katka13katka cena pred coronou 50 tisíc. Prerabka 3i na kľúč nova elektrina, podlahy vyburane priečky plus komplet vyburana kúpeľňa, vypracovanie návrhu architektky, stierky, dvere (okrem vonkajších), znížený strop v obyvacke, všetok nabytok na mieru. Jedine co sa nemenilo boli okna. Kosice.

zeldia
3. mar 2023

@zeldia zabudla som robila sa aj klima

zeldia
3. mar 2023

@stvura žalúzie sú lacné to sa zničilo úplne pri tom búraní a elektrike

stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sella38
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
iv007
3. mar 2023

Minuly rok 24 tisic, NR kraj..tiez 2izbak 65metrovy

zeldia
3. mar 2023

@stvura na panelák by som vonkajšie zaluzie asi nedávala a este keď tam ani nebývate

katka13katka
autor
5. mar 2023

Vdaka ja by som sa chcela vojst do 30 000, otec vie niektore veci porobit aj sam. Len je to ozaj povodny stav,umakart,stare okna a elektrina. No uvidime 🙂

zeldia
5. mar 2023

@katka13katka ono keď máš otca čo to dokáže manažovať a nevyberies si drahe veci tak to asi v tej cene pôjde. Ale ak to nechces robit načierno a napríklad vyhoriet spolu do susednými bytmi a potom to platiť tak napr ťahanie novej elektriny je drahe, ak chces geberit tiež drahe, okna predpokladám chces kvalitne urobené treba lepšiu firmu asi neplanujes meniť okna o 5 rokov znova. Obklady, sanita, kuchynská linka sa dajú vybrať podľa finančných možnosti a keby sa veľmi nepáčilo tak po dlhom case používania vymeniť to iste nabytok až tak dôležitý nie je treba počítať s tým že rekonštrukciu budeš robit raz a povedzme na najbližších 20r a nie sekať steny každé tri roky.

katka13katka
autor
5. mar 2023

@zeldia Otec dokaze stierky, vymurovat jadro a obklady..ostatne budem musiet riesit cez niekoho ineho. Dakujem kazdopadne

luccija
5. mar 2023

@katka13katka to je veľká pomoc,že Ti otec spraví niektoré veci a ostatné dvere, sanitu si vyberieš zlatý stred na linke nešetri.

zeldia
5. mar 2023

@luccija na linke je dôležitá pracovná doska aby sa okamžite neznicila keď niečo spadne, dvierka je úplne jedno aké budú a ešte dôležité sú panty a niekto napríklad vari malo ja takmer vôbec nepeciem a ľutujem že sme kúpili rúru priestor by som využila aj lepšie a stacila by mi remoska.