Predelenie veľkej izby v byte

17. júl 2024

máte skúsenosť predelit veľkú izbu na dve izby? izba má skoro 22 metrov. Predstavujem si ich predelit nie priečkou ale posuvné dvere ako na skriňu aby bolo normálne vetranie keďže okno je len jedno.

mima172
17. júl 2024

My mame predelenú jednu 20m štv izbu na 2, len my to máme riešené priečkou a oknom z izby do izby. Viem, že to znie divne, no okno je hore, čiže z izby do izby nie je vidieť (+ máme na tom okne takú fóliu na okná na zatienenie) a vieme tak aj na prievan vyvetrať. Nie je to ideálne ale sme s tým spokojní, nakoľko tak môže mať dcéra plnohodnotnú detskú izbičku (má izbu s oknom von, izba bez okna von je naša spálňa).

deti95060810
17. júl 2024

na mk je aj skupina Pekné bývanie - tam ti možno skôr niekto poradí...
to ju chceš predeliť na spaciu časť a dennú? alebo pre dve deti?

marcella1979
17. júl 2024

ahoj. moja sestra ma takto predelenu izbu. viedli do nej dvojo dveri ( z kuchyne a z chodby), tiez len 1 okno. najskor predelili skrinami a potom sa urobila stena. ..pochvaluje si.

kacena4
17. júl 2024

zalezi od dispozicie izby, okna, dveri. my sme delili 3,5x3,5m izbu s dverami cez stred - do stredu izby sme dali skrine kazda skrina mala dvere do inej 1/2 izby a cez dvere sa vchadzalo do kazdej 1/2 izby (snad pisem zrozumitelne) okno bolo tiez predelene na 1/2 a hlavne hore bol priestor na miesanie vzduchu. spali tam deti - chlapec a dievca. bolo to super, noci uzke ale pekne sme to rozdelili a deti boli spokojne

ukgirls
17. júl 2024

my sme mali ako deti predelenu izbu stenou -ale kazdy mal svoje dvere ja a sestra vecsiu cast a brat ten kumbalik-jemu to stacilo.. jedine vecer boli hadky ked hral pocitac nahlas.. kazdopadne prezili sme to a sme v poriadku ziadne nasledky na psychike snad niesu 😀

andrejka1974
17. júl 2024

My sme takto prideľovali na dome izbu a okno sme spravili zvlášť nové takže je okno aj v tej ďalšej izbe

autor
17. júl 2024

Izbu potrebujem pre dve deti 🙂 vzniknú izby 3,20x4m a 2,10x4m a skrine tam nebudú vôbec tak myslím že nebude to vyzerať malé. Na skrine je dostatok miesta na chodbe a v spálni.

295anicka
17. júl 2024

Pošli mi správu, pošlem ti foto nasej izby pre inšpiráciu