Prečo obliečka z bavlneného saténu po opratí "škriabe"?

7. sep 2023

Ahojte, už mám doma viacero obliečok z bavlneného saténu, a všetko ok, spokojná. Tentokrát som kúpila znova, českej značky. Nové boli ozaj dosť lesklé, a super hladučké, príjemné, že som až na moment zaváhala, ale je tam napísané bavlna, prať na 60°. Tak som oprala, a teraz, keď som si priložila na tvár, tak škriabu, alebo ako sa ľudovo povie, "kúšu". Stretli ste sa s takým niečim? Prečo sa to udialo? Čo s tým teraz? Neboli vôbec lacné.

viera27
7. sep 2023

Ano,stalo sa mi. Proste nezniesli tu teplotu a lepsie uz to nebude. Vyhodila som,bohuzial.

autor
7. sep 2023

@viera27 No pekne. A akej farby boli? Lebo ja podozrievam tu farbu. Som dufala, ze to casom prejde. Su od Matejovskeho a citam, ze baby su spokojne w touto znackou, recenzie maju dobre, no nechapem.

jamimo
7. sep 2023

Matejovský veľmi klesol na kvalite🙄 Mňa teda ničím neohúrili. Nedávno tu bola diskusia a ženy tiež písali, že nič moc 🤷‍♀️
Môj chlap miluje bavlnený satén, on len tie😄 a fajn sú z XXL. lutz a aj Jysku- majú aj dobré akcie.

autor
7. sep 2023

@jamimo nepotesila si ma .

jamimo
7. sep 2023

čo už.... časom nájdeš také, ktoré ti budú úplne vyhovovať. Ja mám napr. aj z Ikea, Tchibo, H&M, najradšej ľanové 😉