Pracovná doska v kuchyni

23. apr 2024

Potrebovala by som poradiť ohľadom pracovnej dosky na kuchynskej linke, konkrétne farby. Aké máte skúsenosti? Je lepšia svetlá alebo tmavá? Prosím neriešme teraz otázky typu, aká sa ti hodí k tomu a tomu, to nechajme bokom☺... Zaujíma ma, ako ste spokojné tie, čo máte napríklad svetlý dekor dreva, dub artisan, mramor, sivá, tmavohnedá wenge a pod. Čo sa najlepšie udržiava, svetlosť. Sú dosky Egger v pohode po čase? Ďakujem všetkým, ktorí sa zapoja.

kubizde
23. apr 2024

Mám Egger dosku svetlu 4 roky a som spokojná 🙂

jaga18
23. apr 2024

Mám Egger, dub halifax, pracovnú dosku plus zastenu a aj jedálenský stôl z tejto istej dosky. Za mňa spokojnosť, nemenila by som.

maca1984
23. apr 2024

Ja mám dosku Egger dub halifax prírodný, aj zástenu. Skrinky mám perlová šedá /egger/ a som spokojná. Tmavú som nechcela, aby nestmavila priestor.

viestta
23. apr 2024

Mala som svetlu, casom tie biele skvrny na najpouzivanejsej casti zazltli. Teraz mam tmavu, zas na nej vidno smuhy po utreti

ivana11155
23. apr 2024

Mam svetlý dekor dreva Egger 3roky a veľmi som spokojná.

lakebabe
23. apr 2024

V jednej kuchyni mam bielu dosku a v druhej svetlý dub, za mňa ten dub lepsi, biela je síce fajn , ale dávam pozor aby mi niekde sa nezazral flak , kedysi som mala odtieň tmavý antracit taky viac odtienovy a to bol za mňa najlepší odtieň na tom nebolo vidno absolútne nič ani poškriabanie

adeladulova
23. apr 2024

Mam hladkú tmavo čokoládovú, vidno každú omrvinku

nitran
24. apr 2024

mam sivú pracovnú dosku. udržiavame poriadne a aj tak po čase na najpoužívanejších miestach zostávaju fľaky od citrónu napr.

mk1111111111
24. apr 2024

Mam bielu,, za mna supet, ale umely kamen, nenasiakavy