Práčka so sušičkou LG ThinQ 9/6kg

calathea97
7. dec 2023

Ahojte žienky, prišla som Vás poprosiť o radu. Vyššie uvedenú práčku sme kúpili ani nie pred rokom. S tým ako perie som veľmi spokojná, avšak všimla som si, že asi za posledné 2 týždne s tou práčkou niečo je 🤷‍♀️. Keď vyberám nejaký program tým otočným gombíkom, tak programy, ktoré sú na ľavej strane toho gombíka vôbec nesvietia, ale dajú sa zvoliť. Rovnako som si všimla, že čas, ktorý sa zobrazí na displeji nie je dobre čítateľný, proste chýbajú tam určité čiarky z tých čísel. Neviem ako to lepšie opísať, dúfam, že mi niektorá porozumiete čo myslím 🤦‍♀️🤦‍♀️. Dajme tomu, že chcem zvoliť program ktorý je na tom otočnom gombíku 3. zhora z ľavej strany - Každodenné oblečenie, tak to svetielko pri tom programe proste vôbec nesvieti aj keď program sa zvoliť dá. Tento program trvá 59 minút a na tom displeji čas svieti, ale je taký, ako keby nedokončený, zle čítateľný. Ak by som zase zvolila program tým otočným gombíkom, ktorý je na pravej strane tiež 3 zhora - Rýchly 14, tak tam zase to svetielko pri tom programe svieti, ale ak ho zvolím opäť je ten čas na displeji zle čítateľný. Pranie prádla to vôbec neovplyvňuje, lebo prádlo je vždy pekne vyprané. Neviete mi prosím niekto poradiť, ako tento problém vyriešiť? Treba volať technikovi, alebo robím niečo zle? Práčka je samozrejme v záruke ešte.

viestta
7. dec 2023

Je v zaruke, volaj opravara

domiklik
7. dec 2023

@calathea97 vôbec sa tým nezaťažuje a volaj servis... Inak nevieš náhodou, ci sa na tej susickopracke dá nastaviť teplota sušenia? 😃

calathea97
autor
9. dec 2023

@domiklik Ahoj, bohužiaľ netuším 😅 ja čo sa technických vecí týka nie som veľmi zdatná a keď chcem sušiť, tak vždy dám po praní len ten program sušenia, ale tam sa teda nastavuje teplota automaticky. Popravde ja veľmi prádlo v tej práče ani nesuším, lebo mi potom nejako divne smrdí. Nemáš náhodou aj ty taký problém?😁 Tak za umelinou to smrdí a celkom mi to prekáža, takže ja radšej operiem a povešiam buď na balkón alebo teraz v zime na sušiak v byte 🤷‍♀️🤷‍♀️

domiklik
9. dec 2023

@calathea97 áno mam presne ten problém, ono ten program sušenie co sa manuálne navoli na práčke suši na strašne vysokej teplote, keď si zapnem napr sušenie tričiek cez appku, je to oveľa lepsie