Práčka so sušičkou - kombinovaná

22. aug 2024

Ahojte s akou ste spokojne? Konkrétna značka aj tip.

alka97
22. aug 2024

My sme mali Beko. Pre porovnanie- samostatná sušička mi krásne vysuší cca 6 kíl prádla za necelé 2 hodiny, prádlo je nadýchané, voňavé a netreba ho žehliť. 2v1 mi v jednom cykle dokázalo naozaj do sucha vysušiť snáď 3 uteráky a spodné prádlo. Tričká, nohavice, legíny….vlhké, pokrčené, niektoré veci som musela dávať vyprať znova čo som ich nevedela vyžehliť. Sušenie pár kúskov minimálne 3 hodiny. Určite zvážte kúpu samostatnej sušičky, mám jednu z najlacnejších sušičiek a už 2 roky šľape ako nová. A keď máte problém s priestorom, viete ju kludne šupnúť do skrine 😊

nila0622
22. aug 2024

My máme Haier, skrz priestor. V lete suším len to, čo potrebujem rýchlo. Inak iba v zime. Perie dobre, aj suší, akurát po každom sušení ju treba čistiť. Inak spokojnosť. Určite ak je priestor, tak by som volila samostatné spotrebiče.

autor
22. aug 2024

Samostatne nie je možné, preto chcem 2v1 aj keď viem ze to nie je najlepšie no nemám na výber

sono2
22. aug 2024

Nemám ale kup co najväčšiu už pre vyššie spomenuté
Aeg? Cca 1000e a vyššie

lenuska9999
22. aug 2024

A nemozes postavit susicku na pracku ? Pripadne nemusi susicka byt vobec v kupelni, lebo nemusi byt pripojena na odtok vody , ale vodu mozes vylievat z nadoby. Ja len preto, lebo 2v1 je naozaj blbost a lepsie je to mat samostatne

tamitamitami
22. aug 2024

My máme Samsung parnú práčku so sušičku 2v1 a je naozaj parádna (stála okolo 900€).

nila0622
22. aug 2024

@lenuska9999 Blbosť to zrovna nieje 😅😉 Ale nie je to ani to isté ako samostatné spotrebiče

la_dolce_vita
22. aug 2024

Tiez mam Haier s tym, ze susicku len na prilezitostne pouzitie. Ma dobre recenzie.

autor
22. aug 2024

@la_dolce_vita a aky dlhý ma program aj so sušením? Tu som pozeral a ešte hoover.

lakebabe
22. aug 2024

LG parná so sušičkou mam ju piaty rok a super

la_dolce_vita
22. aug 2024

Tych moznosti je tam viac, cize ako si nastavis. Mam ju kratko a musim priznat, ze navod v podstate nie je a treba si zistit na internete. Toto bolo dost naprd..

zuz0909
24. aug 2024

Ahoj my máme doma Samsung pracku so sušičkou a som veľmi spokojná ani jedno mínus nemám .