Práčka so sušičkou Elektrolux 2v1

ingrid56
3. nov 2021

Pekný večer dámy 🤗 tie, ktoré máte pračku so sušičkou od Elektroluxu 2v1 , viete mi napísať aký máte model a ako ste spokojné s ňou?

diana152
3. nov 2021

Ahoj, my mame tento typ uz rok, kedze byvame v 3izbovom byte a nemali sme kam dat pracku a susicku zvlast, tak som spokojna aj s touto🙂 ale ak by si mala moznost urcite radsej zvlast, najkratsi program na pranie+susenie je 4:10 a to tam musis dat aj tak menej pradla, ale ak nemas inu moznost zak je to dobra volba🙂

ingrid56
autor
3. nov 2021

@diana152 práveže u nás v byte miesto pre 2 spotrebiče isto nenájdeme, aj kvôli spredu plnenej musíme umývadlo vymeniť za menšie .... ja som sušičku nechcela vôbec, ale ako dám večer sušiak s mokrým prádlom db,,nu, tak mi malý prekašle celú noc 🙈🙈 takže 2v1 to isto na túto zimu istí😁 a ešte sa spýtam, pocítili ste vyššie faktúry za energie odkedy máte 2v1?

diana152
3. nov 2021

@ingrid56 no to ani u nas, my mame tu pracku so susickou zabudovanu v kuchyni v linke, kedze v kupelni je minimum miesta, susicka je dobra vec hlavne teraz v zime ak potrebujete nieco mat rychlo vyprate a ususene, ja si tak zvyknem veci do prace ani nezehlim kedze by to malo nicit bakterie, a s tymi energiami vam velmi neporadim, elektrinu sme mali roky prehodenu so susedom a prislo sa na to az tento rok takze tam bol chaos s tym vyuctovanim, ale urcite by sme platili viac, a co sa tyka vody to som nepocitila, mavame nedoplatky za vodu kazdy rok a ani teraz to nebol ziadny extrem tak voda myslim fajn🙂 skor ta elektrina myslim ze pojde hore s tou susickou