Práčka so sušičkou

lenkaviki48
12. nov 2021

Dobrý deň zvažujem kúpu práčky so sušičkou. Chcem vedieť skúsenosť a overené značky spokojnosť práčky so sušičkou 2v1. Ďakujem za odpoveď

kataka10
12. nov 2021

@lenkaviki48 my mame AEG L9WBC61B a sme spokojni.

simsalabim
12. nov 2021

@lenkaviki48 ja mam Bosch. Kazda 2v1 je kompromis, ale to som vedela. Svoju funkciu splni.

heln
12. nov 2021

@lenkaviki48 my sme akurat kupili haier, je to nova znacka na trhu, mame ju este kratko tak neviem nejak posudit, ale ked to porovnam ze teraz za vikend poperieme a posusime pradlo z celeho tyzdna, tak je to super, ked pred tym som kazdy den prala, vesala a ukladala nejake pradlo.

lenkaviki48
autor
12. nov 2021

@heln môžem sa spýtať na cenu? Tiež periem každý deň a je to so sušením hrôza kým uschne. Ďakujem za odpoveď

heln
12. nov 2021

@lenkaviki48 ved to s tym susenim to bolo aj u nas nafigu, mame dost tien na balkone tak pradlo schlo aj dva dni, som zavidela tym co rano vyvesili a vecer mali suche. stala nejakych 500, neviem presne, ale to mal manzel aj zamestnanecku zlavu.

luccija
12. nov 2021

@lenkaviki48 nemôžeš mať kvôli miestu samostatne?

lenkaviki48
autor
12. nov 2021

@luccija áno miesta mám málo. Prerobené mám a vojde mi tam len práčka

prvosienka88
12. nov 2021

@lenkaviki48 my máme Candy, najprv sme sa báli keďže ide o dosť lacnú značku ale je perfektná. Ja by som nevymenila, možno tak za osobitne práčku a osobitne sušičku ale na to by nám bolo treba viac miesta 😅

ninusa221
12. nov 2021

Neda sa ti dat na práčku? My tak máme a spokojnosť. Teta ma sušičku aj práčku spolu a neni velmi spokojná. Hlavne je aj to dobre že keď opereš a hodiš do sušičky možeš hned dat druhe prať

kkovacovak
12. nov 2021

@lenkaviki48 my máme LG a super. Svoju funkciu plní aj keď 2v1 má dosť nevýhod. S tým ale treba počítať

sanssa
13. nov 2021

pokial nemas inu moznost, tak ti bude aj dva v jednom super 🙂 vyskusaj pozriet Philco, s tou znackou mam ja skusenost a teda je fajn. aj z pohladu ceny a dobre aj programy, aj spotreba a teraz v zime to ocenis velmi ked nebudes musiet susit na susiaku 🙂

lenkaviki48
autor
13. nov 2021

Ďakujem veľmi pekne za rady 😊

sanssa
21. nov 2021

@lenkaviki48 este mi napadla jedna vec, skus pozriet aby susicka mala aj moznost, program nejaky s parou, aby proste to pradlo bolo take nadychane, aby si nemusela po vybrati zo susicky este ho zehlit 🙂

lenkaviki48
autor
21. nov 2021

@sanssa ďakujem 😊