Práčka plnená zvrchu - odporúčanie

degaulleswife
3. aug 2024

Ahojte, potrebujeme kúpiť novú práčku s plnením zvrchu, budem rada za odporučenie. ďakujem 🙂

3009
3. aug 2024

@degaulleswife ja mám AEG LTR8E373C a som veľmi spokojná.

pokemonkaa
3. aug 2024

asi pred pol rokom sme kupili tuto:
https://www.datart.sk/pracka-eta-3740-90000-bie...
som s nou spokojna.

slavomira236
3. aug 2024

@degaulleswife ja som cez vianoce kupula philco. Philko mam uz chladnicku10 rokov..

rozculena
3. aug 2024

hlavne si nekupuj whirpool

akinomel
3. aug 2024

@degaulleswife ja Whirpool mám 6 rokov a som spokojná. Nieje s ňou žiadny problém.

sisska96
3. aug 2024

@rozculena my tiež máme whirpool 10 rokov. Stále ako nová

rozculena
3. aug 2024

@akinomel
@sisska96
2x som mala doma opravára,lebo práčka tečie,on stále tvrdí,že nič nenašiel.Vody je raz viac,raz menej.Aj som si to nafotila,aby si nemyslel,že si vymýšľam.Po druhej návšteve som prala a tečie zase.Síce iba minimum,ale bola mláka pod práčkou.

hradnapani
3. aug 2024

@rozculena mne na whirlpoolkach vadi hlucnost. Mame ich v rodine a to sa neda porovnat s inymi znackami ta hlucnost. A to sme kedysi samozrejme mali aj tuto znacku a isla nam snad 20 rokov a bola vyborna. Ale tieto nove modely za mna nie.

akinomel
4. aug 2024

@rozculena nemôže byť upchatý filter? Raz sme mali tiež taký problém ( nie s touto pračkou), hadica smerujúca do odpadu mala opotrebované tesnenie. Možno nieje problém so spotrebičmi, možno hadice, tesnenia...skúste pozrieť.

rozculena
4. aug 2024

@akinomel ale od toho je predsa technik,ja sa v tom vŕtať nebudem,keď mám ešte 1,5 roka záruku,a potom mi povedia,že záruka padla,lebo som sa v tom ja vŕtala

akinomel
4. aug 2024

@rozculena no...chcela som iba poradiť.

rozculena
4. aug 2024

@akinomel ja viem,ale nechcem si porušiť záruku

akinomel
4. aug 2024

@rozculena chápem, to je samozrejmé