Práčka mi žerie obrúsky

saxana000
30. aug 2022

Baby stava sa Vam to tiez?na niektore farebne pradlo pouzivam colorcatcher handricky proti zafarbeniu..dnes mi ju uz asi 5 krat zozrala pracka..ale tak ze sa zamotala na filter a za svet som to nevedela povolit..mate nejaku fintu kam ju dat aby splnila ucel a zostala v bubne?alebo su nejake ine na trhu vacsie?hrubsie?co by mi nevcuclo s vodou?
Alebo to len mojej pracke proste chutia tie obrusky?

veronika729
30. aug 2022

Áno, mne sa to stáva tiež. Začala som ich dávať do sieťového vrecka na podprdu🤷‍♀️

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
patka06
30. aug 2022

@jabadabadu ja som zadarbila biele tielka na ružovo
MM vysypal pracovné prádlo do pračky a ja bez kontroly zapla 😂

kacena1991
30. aug 2022

Pouzivam tie vrecka do pracky a obrusky hadzem do toho

ms_green
30. aug 2022

@jabadabadu Toto teda fakt nie je zbytočnosť. Biele tričko s čiernym lemom s čím perieš? Či oddelíš lem od trička? Už som pár vecí takto ofarbila.

@saxana000 Ako už písali predo mnou, hodiť do vrecúška na podprsenky.

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gondyo
30. aug 2022

@jabadabadu ver,že aj to sa stáva..svokra prala červenú deku a za tým hodila biele...ielka tričká boxerky všetko krásne ružové

ms_green
30. aug 2022

@jabadabadu Hm.. Napríklad Adidas mikiny keď sú nové. Všetky do jednej mi pustili pri 40°do pračky. Ale veď dobre, nepoužívaj, ak sa ti to nedeje. Pekný deň.

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ms_green
30. aug 2022

@jabadabadu Jak to prosim ťa perieš. Ja mám 3 detské pre dcéru (dve čierne a jednu tmavú modrú) a furt mi púšťajú 😀

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ms_green
30. aug 2022

@jabadabadu Nechápem. Ja mám svoju červenú spred 10 rokov a tá je ok. Ale tie detské furt z toho farba ide. 😅

saxana000
autor
30. aug 2022

@veronika729 dakujem skusim.

nikaeli
30. aug 2022

@saxana000 ako sa ti dostane do filtra? ja ho dávam do bubna s prádlom, vždy ho tam nájdem 🙃

saxana000
autor
30. aug 2022

@jabadabadu ej ale si jeduvata.no nemam veru indispoziciu a nepouzivam ich stale ale mam doma par kuskov ktore proste viem ze pustaju aj po 10 praniach.a naozaj to nebudem prat stale v rukach hodim to s cca podobnou farbou ale davam aj handricku.moja otazka nebola o triedeni pradla ale ako zabranit preniknutiu handricky do filtra.tvoja odpoved mi nic nepomohla ale kopla si si pochvalila si sa a asi ti je lepsie..

saxana000
autor
30. aug 2022

@nikaeli ja falt neviem kade tam prejde uz mi to spravilo asi 5x

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alex2018
30. aug 2022

@saxana000 Aj mne sa to stava z casu na cas- muz ma na to hrozne nervy lebo nam ostane voda v pracke, handricka sa zamota do filtra a treba vypustit vodu z pracky rucne aby sa dal otvorit filter 🙈🙆 Skusala som kupit aj take papierove handricky- tie boli lepsie, pracka ich nezhltla 🤣 ale aj vrecko na bielizen je dobry napad.
A urcite, pri 3 detoch sa handriciek nevzdam- kupujem kvalitne oblecenie ale par veci sa vzdy najde co pustaju alebo su viacfarebne...