Práčka Candy

nikax22
24. jan 2022

Prosím vedel by mi niekto poradiť kde dat prášok na pranie ? V manuály je to očíslované inak ako na pracke a teraz neviem kde ide reálne prášok.
Ci sa riadiť číslom alebo obrázkom dole? Kde vám to berie prášok?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikax22
autor
24. jan 2022

@viestta takto som to presne mala na starej,no v návode k tejto je to inak napísané ako na pracke reálne je ,su prehodené v návode čísla 1 a 2

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
weronika171717
24. jan 2022

@viestta a nie náhodou do 1 práci prášok, do stredu avivaz a do tretieho tekutý prášok?

nikax22
autor
24. jan 2022

@viestta rozumiem, ale na pracke a v návode sú prehodené priehradky ,obrázky pod nimi sedia,len číslovanie nie ,preto som zmätená...podľa návodu prvá priehradka je na prášok ale podľa práčky je prvá na predpieranie

nikax22
autor
25. jan 2022

@weronika171717 nakoniec je to tak ,ďakujem ;)

kittykat22
25. jan 2022

@weronika171717 ale ved neexistuje prasok vs tekuty prasok. Vzdy je to prasok. Ale jeden je na predpierku a druhy na klasicke pranie.

@nikax22 mozno sa zasmejes. Ja mam pracku beko. Co je podobny level ako candy. A sice tam ma 1 a 2 ale najskor pusti vodu do 1.ky a za par sekund do 2.ky :D takze je uplne jedno kde to sypem. Pretoze to zoberie vsetko spolu :D

deginko
25. jan 2022

1 je predpierka 2ka pranie v strede aviváž,riadila by som sa tým čo je v práčke

ivetta1234
25. jan 2022

alebo si kup tie kapsulky ktore idu priamo do bubna a problem vyrieseny 😀

nikax22
autor
25. jan 2022

No konečne som nasla manuál na nete k tejto pracke a tam píšu,že 1 práci prášok a 2 tekutý....ja už som z toho jeleň ,ale keď som dnes skúsila prať dala som do 1 a vzalo to prášok...zajtra asi skúsim 2,ze co to urobí 🤔

nikax22
autor
25. jan 2022

@ivetta1234 práveže už nechcem kupovať kapsule ,tomu som sa chcela vyhnúť, strašne mi spinili starú pracku i keď som ju pravidelne cistila hnusná mazlava hmota tam vždy bola

ivetta1234
25. jan 2022

inac neni to dost jedno? Predpokladam ze pracka funguje tak ze sa spusti pranie, otvori sa priehradka 1, pokracuje sa v prani otvori sa prihradka 2, a nakoniec 3 s avivazou. Ja davam do 1 sol proti vodnemu kamenu, kapsulu do bubna cize 2 je volna, a v 3 avivaz ktora tak 90% casu ani poriadne nevytecie :D a vsetko je ciste a OK, ale teda mala by som sa pozriet preco ta avivaz nevyteka 🙄

weronika171717
25. jan 2022

@kittykat22 no práveže keď si všimneš, tak pod jednotkou je odfoteny prášok ako prášok, keď sa sype a pod 2 je odfoteny prášok ako vo fľaši tekuty co sa leje..... Ja si myslím, že to bude tak ako hovorím.....