Práčka Bosch, LG verzus Electrolux

22. feb 2021

Ahojte,

ak máte skúsenosti s niektorou z týchto značiek pri práčke (a prípadne aj sušičke), vedeli by ste prosím odporučiť, ktorá je z nich najlepšia (kazivosť, hlučnosť, dobré vypratie a pod.)?
Asi najlepšie, ak by ste mali osobnú skúsenosť na základe porovnania (u seba, známych, rodiny).
Vraj Miele je super značka pri práčke, ale tak to je na nás príliš vysoká cenová kategória.
Ďakujem veľmi pekne za všetky postrehy 🙂

autor
22. feb 2021

Momentálne zvažujem túto, len škoda, že je len 8kg, chcela som min. 9kg
LG F4WV708P1

vsetkolacneshop
23. feb 2021

Ja mám INDESIT a este jednu ale na tú znacku uz nepametam. Ale teraz chcem whirlpool lebo INDESIT uz mi nefunguje. :(
Ale aj whirlpool-ky sú dobre.
Neviem ci chcete na splatky alebo priamo kupa.

annamalaga
23. feb 2021

Ahoj. Tu som našla nejakú 10kg Lg za 428€ či tak nejako. Ja si myslím ale všeobecne , že práčky do 500€ je jedno akú kúpiš , to je buď hop alebo trop. A nemusíš sa zameriavať konkrétne na tieto tri značky. https://m.heureka.sk/pracky/lg-f4wv310s3e/

kinats
23. feb 2021

V minulosti sme mali philko z boku (tiez dobra, bez pozuchy 10 rokov), presli sme na elektrolux vrchne plnenie (z priestorovych dovodov)a uz mame druhu, znovu elektrolux a inu by sme asi ani nechceli ma vsetko co od pracky ocakavame a vyuzivame ( otacky odstredovania do 1200ot su volitelne nie len riadene programom, rucne-setrne pranie, 5 kosiel, 1/2napln) navyse ma pomale otvaranie bubna, odlozeny start, poistka pretecenia, odnimatelny a lahko umyvatelny davkovac a je to energet.A+++ . Urcite maju aj v inych znackach taketo specifikacie, ale nam sa podarilo opakovane najst Elektrolux-ku, co to vsetko ma a za dobru cenu do 400,-€. Splna celkom nase podmienky a ocakavania.

zuzuliennka1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzuliennka1
23. feb 2021

my ju máme, v komb. s 9kg prackou a vobec to nevadi, ze ma o jedno kg. menej, normalne vysusis vsetko. Odporucam, je to super
mam v mobile aj LG appku a tam mi vypise, ked skonci praci/susiaci cyklus 🙂
a pracka ma parny praci program, a to je teda dezinfekcia na jednicku, nekonecno pracich programov, vies si okrem zakladnych na pracke stiahnut dalsie do mobilu - napr. program na pranie jeansov, perin, ja mam momentalne z tychto spotrebicov vacsiu radost ako z noveho mobilu

s_a
23. feb 2021

My máme lacnejšie modely Bosch sušičku aj umývačku a teda už by som volila inú značku 😞

makova333
23. feb 2021

Mne sa najviac osvedcila AEG. Mali sme dve (identicke jednu na byte jednu na dome) a ficali obe bez poruchy viac 12 rokov. Teraz mam Samsung a teda po 4 rokoch uz sa zacina kazit.

hopsadobrandejsa
23. feb 2021

Zalezi vela aj od modelu. My mame Bosch a uplne v pohode. Electrolux tiez nie su zle a osobne by som odporucal aj whirpool. Mali sme ju niekedy a vydrzala roky uplne v pohode.

vikusjk
23. feb 2021

Ja som mala 13r Whirpool, ale mensiu, kedze do malej kupelne musim tie slim modely. Teraz mam Bosch a je urcite tichsia (ale je aj modrenejsia, kedze je novsia, cize asi technologicky postup). Celkovo som s nou velmi spokojna, ale co sa tyka napriklad kvality vypratia, bola som rovnako spokojna aj s Whirpoolkou.

patrishapat
24. feb 2021

Za mňa Whirlpool nikdy viac, po 5 rokoch sa pokazila a vkuse počas tých 5r mala nejaký problém. Teraz mám 2r Candy a perie bez problémov. Aj sušičku mám Candy 4 rok a totálne bez problémov