Práčka a sušička spolu alebo oddelene

17. jún 2024

Ahoj, je lepšie mať práčku so sušičkou spolu alebo každú zvlášť? Nejaké +/- oboch. Ďakujem

irusa
17. jún 2024

každý jeden spotrebič je lepšie mať zvlášť..na to na čo je určený

thereisabear
17. jún 2024

Určite oddelene. Ak je miesto o spolu ani neuvažuj.

natall113
17. jún 2024

Za mňa určite oddelene

sofia1979
17. jún 2024

Určite zvlášť

ptvw
17. jún 2024

Oddelene určite

autor
17. jún 2024

Ďakujem, mohli by ste spísať aj nejaké dôvody prečo je lepšie oddelene ? Máme byt a nie moc obrovskú kúpeľňu,no keby viem nejake negatíva tak určite zvážim nájsť iný priestor na obe oddelene.

januska12323
17. jún 2024

Oddelene. Keď máš spolu nemôžeš prať aj sušiť naraz. A všetok bordel zo sušenia ti ostane na prádle alebo v bubne.

thereisabear
17. jún 2024

Mala som spolu a nedalo sa to poriadne vyčistiť, upchával sa filter, dlhšie a horšie to sušilo. Použila som to asi 3x a dokúpila samostatnú sušičku.

andrea2323
17. jún 2024

My sme mali spolu ale to len z dôvodu, že sme fakt nemali miesto.. v 2i byte sme to mali v kuchyni. Ale kúpila by som do budúcna oddelene - pretože každý spotrebič je lepší špecializovaný na to dané - práčka na pranie a sušička na sušenie 🙂 aj segra to tak má a chváli, vlastne asi každý koho poznám chváli oddelené..spolu je to len taký kompromis dvoch

guudy
17. jún 2024

Oddelene.
Este doplnim, ze ak mas spotrebic 2v1, tak susit mozes len okolo polovice davky co si prala. Neprakticke.
Ja som mala aj tak pradlo vzdy pokrcene (pri 2v1). Co teda so zvlast spotrebicmi nemam.

lilianka28
17. jún 2024

Určite každé zvlášť.
Ak máš málo miesta, tak sa dá kúpiť tak, že kúpiš rovnakú značku - práčka ide naspodok, na to položiť sušičku a medzi ne ide taký spojovací medzidiel. My to máme tak a funguje to super, miesto ušetrené.

autor
17. jún 2024

Ďakujem znova, máte aj odporúčanú značku a model? Na cene nezáleží.

guudy
17. jún 2024

Za mna Miele. Mame cca 8 r, model teda neporadim. Kupovali sme vtedy najvyssiu radu. Predtym sme mali Siemens, tiez ok, ale napr susicka je lepsia Miele.

reddflowerlife
17. jún 2024

Mam oddelene. Az 3 kolegyne vsetky co byvali v byte si dali tu 2v1- kazda sa stazovala ze bud im neopralo dobre pradlo alebo nevysusilo

evcagabi
17. jún 2024

Baby a vy ste tu take skusene, ktore znacky maju nejaku mensiu susicku /aj na naplnenie aj celkovo rozmerovo/ sme len 2+pribudne dieta a v malom byte potrebujeme este rok pobudnut, pride mi zbytocne na rok menit byvanie aj ked nie je miesta na rozdavanie 🥲😅 a susicku rozhodne chcem

cookie29
17. jún 2024

Podla mna kazde zvlast. Mozes ich dat na seba, ak sa da. Ale treba brat do uvahy, ze susicka ma vacsi bubon. Teoreticke ide pol pracky na susicku ked je to 2v1, cize 1 pracku ususis na dvakrat. Aj to zerie viac aj vsetko. A neviem kolko vas je, ale casom idu oboje naraz.

michaela412
17. jún 2024

Keď máš 2v1, tak nemôžeš v 8kg práčke sušiť 8kg prádla - môžeš tak max 5kg, v 2v1 sa prádlo oveľa viac krčí a bordel ti ostane v predu v tej gume na dvierkach, nemôžeš prať a zároveň sušiť a tie programy na sušenie sú oveľa dlhšie. Kúpila som si osobitne sušičku a nedá sa to porovnať. Ak máš práčku na 8kg prádla, potrebuješ sušičku na 8kg a viac