Práčka a sušička Hoover

slovenka753
25. jún 2022

Ahojte. Nemáte niekto skúsenosti s touto značkou? Uvažuje nad kúpou keďže potrebujeme slim produkty, ale nikto z mojich známi h ju nemá.

https://m.alza.sk/hoover-hw4-37ambs1-s-hoover-n...

stannkal
25. jún 2022

@slovenka753 nemám ale sama som hľadala minule slim pracku a rozhodla som sa pre značku AEG, ma hlbku len okolo 42cm. Este ju nemam ale kúpenú. Sušička od aeg je perfektná, ta ale neni slim.

x_mery_x
25. jún 2022

My ich mame, kedze sme tiez hladali slim a cenovo dostupne, zariadovali sme cely dom :D a zatial sme spokojny, uz ich mame rok. 🙂

misicka_k
25. jún 2022

@slovenka753 my ich máme aj práčku aj sušičku a zatiaľ som spokojná. 🙂

renatka100
25. jún 2022

@slovenka753 my sme mali a mame candy, to je hoover - rovnaka vyroba - prva vydrzala 6 rokov denne susenie a pranie, druhu mame zatial prvy rok no uvidime. Perie a susi pekne,

azzflo
25. jún 2022

tiez mame Candy slim pracku so susickou, zvlada vsetko uplne bez problemov ale treba ratat s tym, ze ovela viac "skace" ako napriklad AEG alebo Miele... ale nic co by sa nedalo prezit

lija22
25. jún 2022

mam presne tuto. stala 335€. je absolutne dokonala. tichucka, krasna elegantna. nehovoriac o moznosti ovladania cez aplikaciu. moja laska to je

marco88
26. jún 2022

@slovenka753 Máme obe od januára. Zatial žiadny problém. Ovládanie cez aplikácie je skvelé.
Na Heuréke je o stovku nižšia cena.
Ak chceš položiť sušičku na pračku, potrebuješ spojovací diel sa 50€