Pracie prostriedky kúpené na Slovensku verzus v zahraničí

12. jún 2022

Ženy máte nejaké skúsenosti s prácou prostriedkami - prášok/gél/aviváž zo zahraničia? Napríklad Nemecko/Rakúsko a viete porovnať kvalitu? Neviem či sa mi to zdá, bola u nás švagriná, žije v Nemecku a priniesla mi nejaké pracie gély a zdajú sa mi byť lepšie. Ale možno sa mi to len zdá?

nely1704
12. jún 2022

Nie, naozaj sú kvalitnejšie.

autor
12. jún 2022

@nely1704 Takže dvojaká kvalita 🤔

pribinak
12. jún 2022

Nezda. Je to tak. Kupujem len v Rakúsku. Peru jednoducho lepšie.

autor
12. jún 2022

@pribinak Nakupuješ cez internet alebo si tam zájdeš?

pribinak
12. jún 2022

Zájdem si, bývam v BA. Nakupujem pre celu familiu

lulu2014
12. jún 2022

Nemylis sa je to velky rozdiel! A uz dlhoo niekolko rokov. Ale uz napr. po Vieden od BA kupis tiez pancovane. Ale este vzdy lepsie ako predavane na SR.
Mali sme kupenu bielu avivaz Lenor tu v Kittse a SCS Vieden. Ta z Kittse prirovnanie mlieko 0,5 a ta z Viedne mlieko 3,5.
Ale teraz mam aj z Nemecka to je uplne zase o inom. Aj vona Arielu(ten pouzivam stale) konecne ta arielova. ☺️
Je to dlhoboda realita 😬🙄😏

zefyra
12. jún 2022

Chodím pravidelne nakupovať do Rakuska

autor
12. jún 2022

@lulu2014 Ja som dnes vyskúšala čo mi doniesla švagriná a úplne rozdiel, aj v konzistencii, aj vo vôni a vypralo krásne.

lasona
12. jún 2022

Veru je to rozdiel. Videla som(alebo cítila skôr) rozdiel. Vôňa bola cítiť riadne. Aj lepšie vyperie.

autor
12. jún 2022

Našla som na internete nejaké stránky, že dovážajú priamo z Nemecka a Rakúska, ale neviem či je to ozaj tak. Švagriná až tak často nechodí na Slovensko.

autor
12. jún 2022

@lasona Mne doniesla Ariel a Dash, aviváž nejakú a fakt super, bola som veľmi prekvapená. Ale nasralo ma to, čo za odpad to tu kupujeme a ešte predražený.

autor
12. jún 2022

Ak sa môžem spýtať, s akými pracím prostriedkami ste spokojné?

nely1704
12. jún 2022

No ako píšeš, je to veľký rozdiel a porovnaj cenu a kvalitu !
Mám vyskúšané Ariel a Persil

saxana000
12. jún 2022

Nielen pracie gely ale aj plienky maso vajicka kremy aj farbicky co som mala z nemecka kreslia sytejsie..

lulu2014
12. jún 2022

Na tych “nasich “ setria na ingredienciach 😏😡.
Ja kupujem celu drogeriu iba v Rakusku ddlllheee roky. A ked sa podari tak Nemecko a obcas Svajciarsko.
Bohuzial su to rozdiely.
Ked pojde svagrina a ak je moznost nech ti donesie vela ….a mas pokoj.

autor
12. jún 2022

@saxana000 To viem, že jeme odpad, ale nevedela som, že sa to týka aj drogérie.

lulu2014
12. jún 2022

Ja iba Ariel praskovy aj biele aj farebne. Avivaze velmi davno (uz sa dlho neda kupit) zelene Quanto. To bola moja Topka! Potom som to striedala. Silan, Kuschel, …
Ale teraz prec cca tromi rokmi som presla na vonave olejceky. Takze avivaz sem tam nejaku.

lulu2014
12. jún 2022

Uz tiez bohuzial velmi dlhoo.

pribinak
12. jún 2022

Kupujem Ariel Persil a Weisser Reise
A keď bol syn maly tak ešte Frosch

mirka438
12. jún 2022

Kamoska mi nosi gel na pranie z Nemecka a ozaj sa to s tymito smejdami nasimi neda ani len priblizne porovnat. Nosi nam viacerym, takze "len" male balenie tak si setrim ako oko v hlave 😀😀

cawes
12. jún 2022

Ja nosim mamke vsetko ariel persil lenor kozmetiku maslo cestoviny cerstvu zeleninu vzdy ked idem na sk. Zijem vo Svajciarsku

elizabet173
12. jún 2022

Samozrejme, ze dvojaka kvalita, aj prasky na pranie, aj potraviny

lubmar
12. jún 2022

Kvalita neporovnatelna, pouzivam Ariel priamo z Rakuska, to sa vobec neda porovnat s tym paskvilom co tu akoze predavaju Ariel rakusky, uboha napodobenina, ale kto nevyskusal priamo v zajhranici kupeny, tak nevie. Uz len ta vona je uplne ina. Moja svokra ma velmi citlivu pokozku, ale je to stara skola, casto perie este v rukach pradlo, a presne vie porovnat, aky je to markantny rozdiel, z Arielu kupeneho na SR nema na rukach nic, z rakuskeho Arielu mava uplne vyzratu cervenu kozu na rukach. Takze je to uplne iny praci ucinok.

ola101
13. jún 2022

Tiež keď som dávno dávno bola takto v zahraničí a nakúpila si pracie prostriedky a doma ich vyskúšala je to rozdiel 🙂

brembo
13. jún 2022

EU parlament schválil dvojakú kvalitu,zloženie výrobkov. Veď prečo by nás do EU chceli? Lacná pracovná sila,možnosť predávať svoje šmejdy a lacno nakupovať kvalitné.

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stanulienkat
13. jún 2022

Ja používam Ariel a Persil kupovaný na Slovensku a prádlo mám úplne bielučké a voňavé.

autor
13. jún 2022

@brembo To vážne schválili dvojakú kvalitu? Čo sme odpad ? Hrozné

autor
13. jún 2022

@stanulienkat Ja som videla v Ariel géle obrovský rozdiel, preto som sa na to chcela spýtať, či sa mi to nezdá.

alexka89
13. jún 2022

@brembo aj mobily bez nabíjačiek....v Nemecku Švajčiarsku máte aj bt sluchadla