Prací prášok, ktorý rozvonia aj byt

vanena
22. nov 2020

Ahoj ženy✨. Hľadám nejaký prášok alebo gél, čo by krásne rozvonial aj byt. Používala som aj Coccolino fresh & perfumed clothes for longer a musím uznať, že po ňom bolo oblečenie krásne dlho voňavé a keď sa otvorila skriňa s vypratím oblečením, bol odtiaľ cítiť ten krásny závan vypratého oblečenia po fakt dosť dlhú dobu, avšak som nenarazila ešte na nejaký, po ktorom keď sa vkročí do domu a človek si povie, že sa práve pralo. Taký ten závan. Chápeme sa. Viem, že ako je 100 ľudí, tak je aj 100 chutí, no bolo by super prečítať si aj niečo od vás😄
(A pardon, no neviem až tak dobre popísať túto tému, no budem budem rada za vaše tipy, skúsenosti, či značky😊).

aneta129
22. nov 2020

@vanena slovenské prášky ti nikdy toto neurobia.... Proste ja som pracovala 5 rokov v nemeckú a to sa nedá porovnať nás názov prášku a ich prášok.... Proste napr ich perwlov brutálne hustý ako jogurt a náš? Riedky ako voda... A avivaz to isté.... Ked tu kúpim u nás na svk dáš veľa ml do práčky a vonia trosku iba... Dáš nemecký iba minimum a vonia aj rok, aj dva... Teraz som vytiahla vetrovky, ktoré som prala v marci a vonaku nádherné... Brat sem tam mi donesie prášok z DE aj avivaz... A moja mamka si riedi ten z nemecká a vonia ešte dlhšie... Zriedi si a ma aj tak hustejšie ako to naše zo Slovenska.... Ked ti nemá kto doniesť, tak veľa ľudí chodí do nemecka daj si priniesť a neolutujes...je to o polovicu lacnejšie a 100x lepšie 😇

24mima
22. nov 2020

@vanena ja oeriem v lenor prášku modrom... A podla mňa vonia krásne. Keď som na jar porpala zimne budny a vytiahla teraz zo skrine voňajú stále😊

s_a
22. nov 2020

https://www.hej.sk/koncentrovany-parfem-do-prac... Len je to trocha drahšie tak používame len na deky

pupavka89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
era777
22. nov 2020

Napr. Herbow parfum na pranie 🙂 parfumy na pranie sa s avivazov nedaju porovnat ...mozno troska drahsie, ale staci tam len za vrchnacik 5ml takze vydrzi dlho

smer
22. nov 2020

@aneta129 súhlasím 👍 čo sa týka slovenských pracích prostriedkov a aviváže tak to je odpad aj ja pokiaľ mám možnosť si zohnať zo zahraničia neváham kúpim ak 4😃😃a ešte stačí dať do prania polovicu dávky ako SVK.

matapo
22. nov 2020

...skus chorvatske avivaze Ornel (mozes objednat aj zo saponia.sk) vsetky vonaju krasne a dlhoooo. Aj po roku aj viac rokoch je pradlo stale krasne vonave. Tiez su od nich vyborne osviezovace vzduchu, nevtierava svieza vona, velmi prijemna, prevonia cely byt, nielen WC. Ale aj cistiace prostriedky ci na okna, ci na podlahy,...Cenovo celkom v pohode.

aneta129
22. nov 2020

@smer my sme minule mali pervol zo svk a pervol z nemecka... A normálne som. Naliala na dlažbu jeden a druhy a proste humus... Mám aj video.... Čím nás zásobujú? Posledná najhoršia trieda ide na svk... Do slova všetko fake.... Fuj...

marca12
22. nov 2020

Na pranie pouzivam ariel kapsule a vzdy ich citim v dome,ked mam vnutri vyvesene pradlo. A obcas pouzivam avivaz cocolinu a vtedy tiez citit v celom dome.

simca06022011
22. nov 2020

A co tak si vybrať radšej nejaký izbový parfum alebo osviežovač prírodný a nemusíš voňať prach na pranie.

janeninka
22. nov 2020

@vanena taktiez odporucam riesit prevovanie bytu inak - difuzer, esencialne oleje, bytove parfemy.. pracie prostriedky mi skoro ziadne nevonaju - max tak capovany levandulovy. Ostatne mi skor smrdia

tinamary
22. nov 2020

@vanena Velmi pekne vyperie a zaroven krasne vonia - tekuty prasok na pranie Savo. Tiez mi niekto poradil, vyskusala som a bola som prijemne prekvapena 👍👌

ivanka12311
22. nov 2020

Ja používam Lenor alebo Savo kapsule nádherne voňajú 🙂

stanulienkat
22. nov 2020

Prasok by praveze nemal vobec silno vonat po byte. Najhorsie,co moze spustit alergie a plucne ochorenia. Preco su ludia posadnuti stale inhalovat nejake chemikalie? Potom sa stazuju,ze deti maju vyrazky,su stale chore,kychaju,maju alergie.

mirage
22. nov 2020

@stanulienkat ano, aj mna zaraza ta nutnost pouzivat avivaz. Je to len chemia.

zuba1987
22. nov 2020

@vanena ahoj, necitala som prispevky ale mne raz jedna znama co pracovala ako chemicka laborantka vravela ze cim vonavejsie produkty - prasky, avivaze, lestidla na podlahy, tym viac chemikalii z toho dychame

greeetas
22. nov 2020

Mne tak prevonia Lanza gel...kupujem na mall.sk

zuzanka.zuzu
22. nov 2020

aviváž vôbec nepoužívam, mám "len" pracie prášky z AT a prádlo vonia čistotou a sviežosťou 🙂 kupujeme 2 naraz, jeden vozí manžel v aute aj 2 mesiace aby mu voňalo 😀

oli18
22. nov 2020

Cim viac vone, tym viac chemie. Ak moje vyprate pradlo citim za pracim gelom, dam este opakovat 2x plachanie.

zaba21
22. nov 2020

@tinamary
Áno Savo pekne vonia. Zvyknem si ich kupovať v Bille, raz za čas majú akciu so zľavou 50%, lebo inak je dosť drahý.

ciernysokol
22. nov 2020

Ja davam ariel a detsky dm praskovy prostriedok. Pradlo nevonia, je len tak obycajne ciste. Ked som raz dala ariel kapsulu, vsetko vonalo strasne dlho a pri vesani som si kazdy chvilu umyvala ruky, ako mi to vadilo. Vonave kapsule uz dominavam len na starsie rohoze, pokrovce a handry. Ciste pradlo nesmrdi, ani nevonia.

tinamary
22. nov 2020

@zaba21 ano, ja sa snazim tiez v zlave, vacsinou v Tete 🙂

vanena
autor
22. nov 2020

@aneta129 aaano. Mala som aj z Nemecka, že 2XXL a bol parádny😁, no som zo zahraničia a čo som mala Ruské veci, tie sú tiež kvalitné😄. Niekedy mám pocit, že to tu u nás iba odflákly. Našly na mape nejaký malý štát a povedali si, že ten si postačí aj z týmto🤷🏼‍♀️😂😂

lentilkaxxx
24. nov 2020

Ako píše @aneta129, treba niečo zahraničné. Za mňa DASH, sušíme prádlo v práčovni a vonia z toho veľa bytovka.
Skús to od tejto pani, má zahraničné prachy, gely a lepšie za najlepšiu cenu. https://www.drogeriafrane.sk/kapsule-na-pranie-...

kleopatricia
10. dec 2020

Ja mám veľmi dobré dobré skúsenosti so Švajčiarskym parfumom na prádlo Kifra. Používam najčastejšie Mango a Ocean. Najlepšie je striedať ich. Teraz sa dajú kúpiť na www.kifra.sk

ninah1486
9. feb 2022
Používateľ ninah1486 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ninah1486.

ja pouzivam ekologicke

waw7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz