Posuvné alebo otváracie dvere do sprchy

3. aug 2024

Dobrý deň
Prosím Vás čo by ste viac odporučili posuvné alebo otvaracie dvere do sprchového kúta?
Lebo podľa mňa kebyže tam dám otvaracie tak by som nemohla dať kobercek pred sprchu.

sara07
3. aug 2024

pocitovo otvaracie aj sa mi to viac páči, koberčeky nemám rada na zemi, radšej dávam uterak ktory ide do prania

barka1
3. aug 2024

Z hladiska údržby rozhodne otvaracie. Tie "kolajnice" u posuvných sa velmi zle čistia.

linalinabizu
3. aug 2024

Ja mám iba stenu sklenenú , v predošlom byte som mala otvárací vyvýšený box a mala som tam koberček

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viestta
3. aug 2024

Preco by si nemohla dat kobercek? Naucite sa pouzivat stirku pred tym ako vyjdete zo sprchy. Jednak to zjednodusi cistenie, lebo sa nebude usadzat kamen na skle, jednak nenarobi mlacky na koberci. Je to zalezitost par sekund postierat sklo a obklad ked sa dosprchujes

fadama
3. aug 2024

Tiež mám len jednu stenu. Nechcela by som už ani posuvné ani otváracie. Kopu čistenia mám ušetrené 😂😂

januska12323
3. aug 2024

Ideálne žiadne.

osky
3. aug 2024

Posuvne v ziadnom pripade-hrozne cistenie.
Mame otvaracie-von i dnu takze ti to otecie vnutri....
Kobercek mame permanentne len k umyvadlu.
Pred sprchovy kut si davame takymaly,kam vyjdeme z kuta a potom ho zavesime na radiator.
Tam sa uschne,a visi...
Cize ziaden problem....

Rataj vsak s tym,ze aj gumicky pod otvaracou castou casom zajdu,ocistit ich na povodny stav je nemozne.

Z hladiska udrzby,velmi silno zvazujem,co to vsetko nezrusime a nedame len vanicku zaves-ten hodim vyprat a je ako novy...
Sklo je cmuhave,vodny kamen neviem ocistit..
Proste nervy...

margotka17
3. aug 2024

@osky My sme mali zaťahovacie z čoho strán, no vybrali sme a nemáme nič, lebo cez záves čo sme dali sa nám voda tak či tak dostala kade tade. Už hľadám sprchový kút, ktorý sa bude otvárať a s vanickou. Pred vaničku dám rohož.

princezna_bosorka
4. aug 2024

posuvne... nerozbijes ich tak lahko. ale kobercek sa da dat ku kazdym, ved predsa po otvoreni sa dvere nesuchaju po zemi, musi tam byt min1-2 cm medzera.

S cistenim kolajnic si hlavu nerob - nalejes roztok na kolajnicu a potom zotres (ja som cistievala vrelym octom).

sisska96
5. aug 2024

Ja nemam problém ani s posuvnými. Nalejem na koľajnice pulirapid, alebo fixinellu a potom pekne idú dole usadeniny. Sklo po každím sprchovaním stierkujeme. Raz dva je čisté