Posteľné obliečky z Lidla - skúsenosti

danulienka78
5. dec 2020

Prosím,aké máte skúsenosti s obliečkami z Lidl? Myslím obliečky na veľkú posteľ s detským motívom. Budúci týždeň budú mať v letáku napr. Požiarnika Sama, Paw Patrol. Sú kvalitné? Lebo ja používam iba bavlnené a o týchto som na eshope čítala,že sú zmesou bavlny a polyesteru. Ďakujem.

ada1295
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
77daniela77
5. dec 2020

Snazim sa nekupovat nic kde je polyester,lebo zmolkuje.

nina255
5. dec 2020

@danulienka78 ja mam z lidla uz 3roky obliecky kupene a pouzivam ich casto, niesu zozmolkovane a nic im nieje 🙂 ja som s nimi spokojna ale moje su myslim iba bavlnene, dobre sa pod nimi spava 🙂

zuzuliatko18
5. dec 2020

Tiez mam obliecky z lidla, striedam teda dvoje, pravidelne susickujem a su v pohode, ale nepamatam si uz, ake mali zlozenie, ci to je uplne cista bavlna.

h2
5. dec 2020

@danulienka78 V Lidli mávajú obliečky aj z čistej bavlny, tie som už párkrát kúpila a boli dobré. Tieto zo zmesi bavlny a polyesteru nekupujem. Je to škoda, že tie najkrajšie sú práve tie nekvalitné.

elizabet173
5. dec 2020

@danulienka78 kúpila som dvoje, sú príjemné na dotyk, stále ako nové, ale sú bavlnené

lucia147852
5. dec 2020

Ja mám z lidla detske ale čistá bavlna a sú dobre

elementissa
5. dec 2020

Ja som kúpila ešte minulý rok so sloníkom a veru sú krásne aj príjemné

danulienka78
autor
11. dec 2020

Ďakujem vám za odpovede. Kúpila som včera v Lidli návliečky požiarnika Sama 100% bavlnu. Mali aj zmiešanú s polyesterom,ale tie som nechcela a keď som zbadala potom aj tieto bavlnené,nebolo o čom.

saxana000
17. okt 2021

Mame tom a jerry a su krasne len strasne krcivy material dlho ich vyzehlukem ale farba tvar stale krasne .mame aj my s muzom valentinske mickey a minnie a tiez su super.za tu cenu ovela kvalitnejsie ako jysk napriklad