Posteľ typu boxsprings

2. aug 2021

Poradte mi/prosim/postel typ boxsprings 140x200 cm.
Kvalita ma zaujima aj bez matraca

misiatko81
2. aug 2021

ahoj, my meme od Visprings a aj od Westieri

autor
2. aug 2021

@misiatko81 postel/ktora ma aj vyssiu nosnost nez 120 kg

sadkoni
2. aug 2021

My sme vybrali u Kondelu a je perfektná, vysoká, čiže človek aj keď má s chrbticou problém, že nižšie si sadať, tak toto je ideál a mne sa na nej aj veľmi dobre spí, oproti starej čo sme mali tak to je sto a jedno 😉

h2
2. aug 2021

@sadkoni Vieš aj pridať link, alebo fotku, ktorá konkrétne to je, prosím Ťa?

sadkoni
2. aug 2021

Túto máme, ORA sa volá 🙂 Vyberali sme tak aby sa nám aj dizajnovo páčila a aby bola aj pohodlná, lebo predsa vek je neúprosný a čoraz viac požiadaviek máme na kvalitný spánok 😀

h2
2. aug 2021

@sadkoni Ďakujem veľmi pekne.

penelope11
4. aug 2021

Ta je krasna @sadkoni, kupovala si aj vrchny matrac na nu? Aka je vyska ked pises, ze sa na nu aj dobre sada?

sadkoni
9. aug 2021

@penelope11 nie nekupovala som už viacej nič. Ono tá posteľ je zložená akoby z dvoch matracov, takže nepotrebuješ vôbec kupovať ešte navrch, dobre sa na nej spí, nevŕzga, nebolí ma chrbát, no čo viacej si môžem priať 🙂

tinnky
31. jan 2023

@misiatko81 zdravím,prosím vás viete mi napísať viacej o tých posteliach, tiež zvažujem kúpu.ktora z posteli sa vám.pacila viacej? V akej cene ste kúpili ak sa smiem spytat

misiatko81
1. feb 2023

@tinnky westieri nam je pohodlnejsia, ale len preto, ze mame makky matrac. Na Vispringu mame tvrdsi.. Cenovo lepsie samozrejme vychadzaju Westieri. My sme spokojni vsetci, mame my 2x2m a deti maju 100x200.

penelope11
6. feb 2023

@tinnky ak myslis boxspringove postele, tak taku mame aj my a ti poviem, ze to sa oplati kupit 🙂

tinnky
7. feb 2023

@penelope11 už som objednala vo westieri s prirodnym matracom a topperom, myslím,že bude top

ujaju
14. feb 2023

Oplatí @penelope11 🙂 Som rovnakého názoru, muž síce ten zo začiatku frfľal, že či ozaj do takéhoto typu, či to bude pre nás dobré, či sa mu bude dobre spať, ale teda ráno vstáva vyspatý a čerstvý ako rybička a to je pre mňa zásadné 😀

tinnky
14. máj 2023

@misiatko81 už konečne aj nám došla od westieri som.max.spokojna, v živote som sa tak dobre nevyspatý,u, mi ani ruky netrpnu..fakt postel je zaklad zdravia a hlavne ten matrac,oplatí sa investovat