Poraďte vysávač a mop do domu

mamka176
9. jan 2022

Ahojte Maminy, presťahovali sme sa na dom, kde mame aj koberce aj dlažbu aj parkety a potrebovala by som poradiť nejaký schopný vysávač so silným ťahom s ktorým ste spokojne. Mame taký ten tycovy bezkablovy ETA myslím ale teda nič moc. Pripadne aj niečo v kombinacii s mopom na dlážku alebo nejaký mop samostatne. Mame parný mop z lidla a to je otrasne. Niečo kľudne drahšie ale naozaj funkčné a kvalitne. Ďakujem veľmi pekne 🙂

lucianne
9. jan 2022

@mamka176 vysávač mame karcher a je super. Na fakt ze dobrý mop som ešte nenarazila.Mame aj tycovy roventu keď potrebujem rýchlo po malej omrvynky vysat a robotycky od roventy ten zapínam keď ideme von vrátim sa a meme čisto. A teraz som kúpila ten svifter len na chodbu teraz keď je stále mokro dám tam tu vlhcenu utierku a len zotiem to je tiež super.

simca06022011
9. jan 2022

Vysavac miele C3 complete, mam parquette verziu na citlive podlahy. Ako mop pouzivame v rodine hadam aj 30 rokov klasicky mop profesionalny, ktory bezne vidno napr. v nemocniciach/kancelariach... nic lepsie nevymysleli zatial (meiko masterclip - treba sa s tym trochu naucit robit a ano, treba to prac rucne ale je to rychle a na jeden raz stiahne aj 20m2 v pohode, nemusi sa predtym ani vysavat - ja teda musim dom povysavat kvoli psovi, ale v byte som vysavac ani nepouzivala)

7karolina77
10. jan 2022

urcite philips alebo dyson, tycove v cenovej kategorii okolo 100e eta, rowenta, electrolux a pod su slabe

ivanka12311
10. jan 2022

Ja by som nikdy nekupovala tyčový vysávač s mopom v jednom... mám koncept v 4210...nezbiera to smeti precízne za tým má podlahu stierat podlaha zo smetami a flakata...nikdy viac... kúpila som klasický Rovus Victor vysávač perfektne sanie má a je podobný Kärcheru,a mop mám spontex easy systém