Poraďte spoľahlivý obchod s nábytkom

tina_tar
11. júl 2021

Ahojte, aký eshop preferujete pri kúpe nábytku? Čo - to som pozerala a tiež nejaké recenzie, no rada by som aj nejaké bližšie osobné skúsenosti či už so spoľahlivosťou eshopu, alebo kvalitou nábytku.
A ak ste v poslednom čase nakupovali vybavenie do spálne - posteľ s úložným priestorom, šatníková skriňa, tiež budem rada za tip 😊

kkovacovak
11. júl 2021

@tina_tar osobne by som takéto druhy nábytku cez nejaký eshop alebo známy obchod nekupovala. Našla by som si overeného stolára a radšej si priplatila. Životnosť a kvalita je úplne inde. Občas som dala druhu šancu obchodom ako asko, mobelix atď ale vždy som reklamovala alebo to vydržalo chvíľku. Skoro všetko máme od stolára a keď to porovnám so skrinkami z obchodu tak to je 100 a 1.

tina_tar
autor
11. júl 2021

@kkovacovak ďakujem pekne, cez stolára by to bolo ideálne, ale bohužiaľ sa nám nevojde do rozpočtu 🙄

1mata
11. júl 2021

@tina_tar za mna stolar.

liz_lemon
11. júl 2021

my mame celu spalnu z Ikea, som spokojna

hettinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
panelacikova
11. júl 2021

@tina_tar ak ide napríklad o postele alebo sedačky, vrelo odporúčam https://www.posteleliptov.sk/
riešila som posteľ pre dcéru. mali cez e-shop svätú trpezlivosť, aj som s nimi asi 5x telefonovala, čo mi vždy dodatočne napadli rôzne otázky (z praxe a predchádzajúcich skúseností). boli veľmi milí, úslužní, poctiví. nie drahí. a čo sa týka postele, tak zatiaľ je relatívne nová, neviem zhodnotiť, ale jej výroba vyzerá byť ozaj veľmi kvalitná

simdob
14. júl 2021

my sme väčšinu nábytku čo máme kupovali u Kondelu, lebo majú široký výber a dobré ceny. Chceli sme zo začiatku, že stolárovi dáme urobiť skrine a tak, no keď nám povedal ceny tak sme si to rozmysleli. Páči sa mi, že majú rôzne štýly, že ozaj si vieš vybrať a nakombinovať čo a ako chceš 🙂