Poraďte mäkký vankúš

mish3lka
30. nov 2023

Prosím poraďte, lebo už som zúfalá. Na každom vankúši ma bolí ucho, na ktorom spím. Budím sa na to každú noc, aby som sa otočila, potom ma začne bolieť aj druhé ucho, a potom už nespím do rána 😵‍💫 Mam zjavne nejaké citlivé uši alebo čo, lebo manžel podobné problémy nemáva 🤷‍♀️

Každý vankúš, ktorý som kúpila, po pol roku alebo roku stvrdol ⛰️ Páperový zas nemôžem lebo som astmatička 🤦🏻‍♀️ Ortopedické rovnako tvrdú a ešte ma z nich aj bolí krk 🙈🤦🏻‍♀️

Má niekto podobný problém ako ja? Prosím poraďte nejaký klasický vankúš ktorý vydrží byť dlho mäkký, nech nemusím každý polrok kupovať nový 😭🙏

barbora0308
30. nov 2023

@mish3lka Odporucam urcite vankuse z TEMPURu 👍. My sme zainvestovali aj do matracov a zmenil sa nam zivot 😁. Sice drahsie vankuse, ale oplati sa. Vyhradenym predajcom originalov na SK je PreSpanok, ostatne su iba imitacie, tak len na to pozor 🙂. Idealne vyskusaj alebo sa porad na predajni, ktory variant (makkost a pod.) ti bude vyhovovat.

mk1111111111
30. nov 2023

Daj si maly doplnkovy vankusik, ja tak spavam. Tiez som este nenasla vhodny

vanilkovazmrzka
30. nov 2023

To som este nepocula, aby bolelo ucho z lezania 🙂 Ale kazdopadne… ja mam nejaky anatomicky z pamatovej peny z mobelixu tusim, je stale rovnako makky, fakt skvely aj po vyse roku. Neviem ho najst, treba si zajst do obchodu a ochytat si ho, tu kvalitu je citit na dotyk. Tie lacne budu urcite tvrde, takze minimalne 30-40€ a mozno aj viac bude stat.

madeincssr
30. nov 2023

Nebude to skôr tým, že lacnejší (zvnútra bezkomorový) vankúš Ti spľasne a potom spíš uchom na tvrdom? Nie všetko drahé je aj také dobré (zodpovedá rozdielu v cene). Ja by som najprv zašiel hoci do Jys.. a trpezlivo to tam presondoval.

dzejn71
19. máj 2024

@mish3lka moja mamina ma ten isty problem... ale ona ma zacinajucu reumu, tak to pripisuje tomu...