Poraďte kuchynský robot

liusa82
7. dec 2021

Plánujem kúpu kuch.robota ako darček mamina ho už dlho vypytuje ale neviem ktorý.Cena je mi celkom jedno či bude drahši alebo lacnejši.S ktorým ste vy spokojné alebo vaše maminy?

syslik81
7. dec 2021

kenwood chef je no 1 .. potom kitchen aid ... maju silne motory ziaden plast ... vymiesia aj cesto na chlieb

liusa82
autor
7. dec 2021

@syslik81 a má aj nejaké funkcie? idem ich popozerať

syslik81
7. dec 2021

@liusa82 ake funkcie myslis? daju sa dokupit rozne nadstavce ..

patka06
7. dec 2021

Bosch MUM máme do minulých Vianoc - maximálne spokojnosť, veľa príslušenstva, primeraná cena

malinoismum
7. dec 2021

Bosch Mum, mám konkrétne tento už štvrtý rok- 🙂

https://www.nay.sk/bosch-mum5xw40-kuchynsky-rob...

liusa82
autor
7. dec 2021

@syslik81 No to neviem ja doma robot nemám preto sa pýtam či tam bývajú aj nejaké funkcie 🙂 nevyznám sa v nich tak dám na radu tuto žien čo ich už doma majú

malinoismum
7. dec 2021

@liusa82
mám – a teda keby utekám z domu, či už vojna, či už rozvod, tento pán ide so mnou! 😅😅😅
- najprv Balím svojho Bosch, potom deti!!! 😅💙 (brať s rezervou)

3009
7. dec 2021

@liusa82 aj ja mám teraz nový Bosch čo uviedla @malinoismum a super. Dokúpila som ešte mlynček na mak a máš všetko.

liusa82
autor
7. dec 2021

@3009 nalomili ste ma rozmýšlam o ňom.Asi aj ja ten kúpim

jaja8_9
7. dec 2021

@liusa82 ja mám klarstein a teda som spokojná 🙂

jaja8_9
7. dec 2021

@jaja8_9 ale teda nemá toľko funkcií ako Bosch

stefi_k
7. dec 2021

@liusa82 doma mam kenwood cooking chef, v robote kitchenaid profi. Su to velmi dobre kuchynske roboty. Ale naozaj je dôležite aky maš rozpočet. V prvom rade by som pozerala aby mal kovove prevody, dostatočny výkon a dostatočne velku nadobu, to zavisi od toho jake množstvo chce spracovavat naraz. Ďalej je dôležite na čo ho chce využivat, či len na šlahsnie, miesenie alebo chce aj mlinček na maso, nastavce na pastu, odštavovač, mixer, food procesor atd

mata1001
7. dec 2021

Odpprúcam kenwood xl chef.

anitta98
7. dec 2021

posielam ti fotku aký som si ja zaobstarala a teda teším sa, že som si ho kúpila práve pred Vianocami, lebo teda už som aj cesto na medovníky v ňom miesila a osvedčil sa 😉

liusa82
autor
7. dec 2021

@stefi_k No šak práve že ona hlavne na to miesenie cesta a šlahanie ked pečie,tie ostatné by boli hádam aj zbytočné nadstavce.Už vidim že to by ani nepouživala

stefi_k
7. dec 2021

@liusa82 no tak si treba ujasnit, čo vlastne chce a podla toho kupovat. Ja mam napr jeden krajač, ktory som pôvodne neplanovala kupovat ale bol s niečim v akcii 1+1 a nakoniec ho poživam velmi často pri zavarani, je uplne super ked treba nakrajat väčšie množstva https://m.alza.sk/kenwood-at-340-d2921698.htm?k...

jozefmatej
7. dec 2021

@liusa82 keď chceš kvalitu jedine Kenwood chef!Jediná nevýhoda je obstarávacia cena.Ale zas keď to rozrataš na tie roky…

luccija
7. dec 2021

@jaja8_9 ktorý máš?mama nejaký obzerala len neviem typ.Ale zase niekde na fóre čítala, že keď daš 4 bielka tak ich nevyslaha🙂ona prečíta všetky negatíva a je po kúpe.Neverim, že tam ľudia len vo veľkom pečú.Nieco spomínala, že šľahače sú vysoko a nevyslahaju malé dávky??neviem už som bola rada, že konečne mám darček a začala mi menovať čo sa dočítala, tak som vypla zvuk🙂

dori92
7. dec 2021

@liusa82 aj ja hlasujem za bosch mum 👌👌 u nás frčí každý deň...

liusa82
autor
7. dec 2021

@luccija No ved práve že aj moja nepečie velké dávky.Toto ma ani nenapadlo dávať aj na toto bacha na metličky že ako sú vysoko alebo nizko.Zas som o niečo múdrejšia🙂

anitta98
7. dec 2021

@liusa82 dobré je, keď má robot aj mlynček napríklad, na mletie mäsa, u nás často si robíme špagety, mäso do hamburgerov a také, čiže som rada, keď viem aké to je mleté mäso, že čo je to zač, jediná istota je za mňa mať doma pomleté 😉

liusa82
autor
7. dec 2021

@anitta98 Teraz mám zas chaos ktorý robot vôbec vybrať😀

malinoismum
7. dec 2021

@liusa82 no bosch mlynec na masko ma ;)
A perfektný…
Ľahko ho zložíš a aj rozložíš… a hlavne ako píše pani vyššie, @anitta98 - vies čo nameleš🙂
👍🏼👍🏼👍🏼🔝👌🏽🙂

lubienka39
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
liusa82
autor
8. dec 2021

@lubienka39 aj ja som sa rozhodla pre ten Bosch.Vdaka za rady baby🙂

malinoismum
8. dec 2021

@liusa82 Nie je začo, dúfam že ti prirastie ku srdcu, minimálne tak, ako prirástol nám. A nech dlho slúži.

renh
8. dec 2021

@anitta98 aká je presná značka a rada? netrasie sa pri vyššom stupni? Ďakujem

anitta98
10. dec 2021

@liusa82 to chápem, lebo tých možností je dnes kvantum a teda zorientovať sa v tom nie je len tak, tiež mi to dalo zabrať, ale myslím, že som dobre vybrala, aj dizajnovo sa mi páči a aj to bohaté príslušenstvo, no všetko fajn 🙂

anitta98
10. dec 2021

@renh je to Sencor, konkrétne STM7900, vieš čo nie, robila som už nejaké veci v ňom, aj medovníkové cesto som v ňom miesila lebo nemám rada, keď to musím ručne a sa mi to lepí, takže mi teraz prišiel úplne vhod 😀