Pomoc s výberom mopu

bessie12
2. máj 2022

Ahojte, pisem tu prvy krat a potrebujem pomoc pri vybere mopu. Neviem sa rozhodnut ci mam kupit ten mop z mediashopu alebo ist do niecoho ineho ? Rozmyslala som aj nad mopom od Viledy Steam Plus XXL mop. Hladam nieco do 100€. Vopred dakujem za odpovede.

jdvorka
2. máj 2022

@bessie12 ja môžem odporučiť parný mop, žiaden ťažký kýbel, ušetríte na čistiacich prostriedkoch a pekne čistí a zároveň dezinfikuje. My máme rowentu a veľká spokojnosť.

mable123
2. máj 2022

To je jedno aký je mop, dôležité je, že sa Vám chce upratovať 🙂

bessie12
autor
2. máj 2022

@jdvorka a aky model Rowenty mate ?

bessie12
autor
2. máj 2022

@mable123 ano chcem upratovat, hoci upratovanie nemam rada, ale to asi takmer nikto, ze ? 🙂

mable123
2. máj 2022

@bessie12 vždy som sa pýtala na čo komu sú obrovské domy :D otrokom nonstop

bessie12
autor
2. máj 2022

@mable123 tak ja mam len maly 2-izbovy byt 😅 toho upratovania nastastie nie je tak vela, ale rozhodla som to tu trochu zrekonstruovat, vymalovat a pretriedit co nepotrebujem. A to sa vtedy toho smetia a spiny nazbiera, tak hladam nieco ucinne na podlahy, lebo zatial pouzivam len tie klasicke mopy alebo mopy so sprejom. 🙂

martinenka886
2. máj 2022

Ja som si kupovala taky vysavac aj s mopom od rowenty a neviem si to vynachvalit. Skvela vecicka a hlavne ziadne kyble

simca06022011
2. máj 2022

ja nedam dopustit na profi klasiku Meiko kapsovy mop, 2i byt som umyla na dvakrat za chvilu, cely komplet, nie je nutne ani vysavat pred tym (vid nemocnice a ine verejne priestory, tiez tam nik neuteka a nepozameta/nepovysava predtym, lebo ten mop to vsetko "vezme") Ziadne somarinky k tomu netreba. Rozprasovaci sme kupili teraz do domu na parkety a je to somarina. to v podstate porozotiera spinu, pripadne je to vhodne tak na "stihane prach" a naolejuje to ok.. ale ked to potrebujem riadne umyt musim aj tak brat mop... Ten mop mam tak na bezne umytie podlahy, roky rokuce. Okrem toho mame parny cistic a to prebehnem raz za mesiac podlahy, lebo ja mam take haklive dlazky, a toto perfektne vycisti aj špáry atď, ale mam len prizemie s kamennou podlahou 100m2 :D v byte by som sa s tym vobec nezabavala.
Ono vela tychto "spotrebicov" viec objednat online,vyskusat a vratit, tak skus... ja som tak napr skusala robota na okna, jedine vlastne ten navlek, ktory som pouzila, som nevracala samozrejme. Cize mozes skusit aj moderne stroje (len si precitaj teda podmienky, ale naozaj vacsinou davaju nejake obdobie na vyskusanie)

sivana09
2. máj 2022

Ak by si mala trosku vacsi rozpocet, ja som najviac spokojna s mopom od bissell, ktory zaroven vysava, umyva, susi a sam sa vycisti

https://www.youtube.com/watch?v=bxMmQr36MNQ

meganajlepsi pomocnik, výškusala som vela inych, ale tento je naj

bessie12
autor
2. máj 2022

@sivana09 no to je trosku vela nad 300 € co je skoda, lebo vyzera byt dobry :/ musim najst lacnejsiu alternativu potom :/

mable123
2. máj 2022

za 300 euro Ti pomopujem do konca roka Tvoj dvojizbak berieš? :D

bessie12
autor
2. máj 2022

@simca06022011 presne. Ten rozprasovaci mop je riadna somarina. Viac spinave ako umyte je z toho 🙄 predtym, nez pouzijem ten mop, tak musim povysavat dlazku a az tak pouzit mop, ale nie som spokojna. Preto hladam nieco ine a lepsie ako klasicke mopy. Ten parny by som mohla skusit. Lenze my mame este stare linoleum, tak neviem ci je na to vhodny parny mop :/

bessie12
autor
2. máj 2022

@mable123 haha :D keby to bolo mozne :D

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jdvorka
2. máj 2022

@bessie12 https://www.okay.sk/products/parny-mop-rowenta-...
Tento, skúste pozrieť, možno vás osloví.

oslo1
2. máj 2022

Mame tento, uz zopar rokov
Velikanska spokojnost

Professional Flat Floor Mops, 360 Degree Rotatable Aluminum Mop Frame, Robust Stainless Handle, and 5 Microfiber Cloth Pad https://www.amazon.co.uk/dp/B07C78GG1W/ref=cm_s...

diamond007
2. máj 2022

@bessie12 ja mám rada upratovanie a pri deťoch keď není na to toľko času ma to vie úplne zožierat obcas 😀 teším sa keď podrastu a ja využijem deň práve na upratovanie 😀

hori
7. máj 2022

@bessie12 ja ti dam jednu radu z vlastnej skusenosti - mala som super mop, ktory mi vysaval aj umyval zaroven, no perfektna vecicka... len jednu chybu mal - jeho cistenie trvalo dlhsie nez cistenie celej podlahy... asi tolko... odvtedy len najobycajnejsi a najjednoduchsi, pri dvojizbaku niet o com...