Pokazená umývačka

kissinka111
16. júl 2023

Ahojte, neviem ci uspejem ale nefunguje nam umyvacka a neukazuje mi ani kod chyby tak nevieme ani co jej je a opravara sa nam zatial nepodarilo zohnat. Ide o to ze zapnem ju na bezny program a ona len ofrka vodou ani tabletu nezoberie a po 30 min ani to hadam nie uz pipa ze konec programu. Uz som skusala aj ine programy aj vypli od elektriky ale ziadna zmena. Este ma napadlo lebo mi svietila kontrolka soli asi 3 dni reku dam tam lebo som nemala doma tak rychlo som kupila a dala ale nic. Tak ci nahodou sa niektora s niecim takym nestretla.

palculienka40
16. júl 2023

@kissinka111 zavolajte opravara trn ked zisti v com je chyba, povie vam ci ist do opravy alebo nie.

danielahamar
16. júl 2023

mi akurát tiež riešime, zapne, zospína a voda žiadna, takže hadicu kupuje novú, lebo tam je ventil /vacsinou elektromagnetický/

vanilkovazmrzka
16. júl 2023

Skus poguglit, alebo na youtube najst nejake video s rovnakym modelom a rovnakym problemom. A ma nejaky cistiaci rezim? Asi by som najskor vyskusala to - odpojit a pripojit vsetky kabliky, nanovo nastavit, ak treba, doplnit vsetky pripravky, spustit cistiaci rezim. Mozno to vobec nezaberie, ale co uz no :D

kissinka111
autor
17. júl 2023

@vanilkovazmrzka skusala som cistiaci vravim ze nic ziadna zmena. Odpojili zapojili, doplnila sol nastavila tvrdost vody znovu skusila nejaky program a len ofrkalo a dovidela. Skusala som bezny program, kratky program aj cistiaci... uz asi len opravar este keby aj bol nejaky ochotny bolo super ale zatial nic 😠. No nic skusila som aspon