Podnos na poháre na kuchynskej linke

17. apr 2024

Ahojte, chcem sa Vás opýtať, ako máte vyriešené uloženie pohárov na bežné pitie nápojov členov domácnosti. Máte ich stále na kuchynskej linke alebo stole, pri dreze a pod.? Alebo ich stále ukladáte do skrinky? Má každý člen ten svoj? Máte ich na nejakom podnose? Ďakujem za odpovede.

guudy
17. apr 2024

Mame v hornej skrinke vsetky pohare. Poharov na vodu mame vyrazne viac ako je clenov domacnosti. Pohare pridelene nemame. A nemame ani male deti ;)

simca06022011
17. apr 2024

u nas si nikdy nikto nepamata z coho a kedy a kde pil... a ked je pohar pol dna na linke uz z toho ani nik nechce pit. Pohare mame v skrini vsetky, potom si ich polozi kto chce kam chce, a ja to zbieram, ked ot zabudnu po linke a hodim do umyvacky a potom do skrine. Podnos mam, mam tam veci na pitie, ci sirup, mineralku, dzus... co je prave v ponuke, a boli tam aj pohare hore dnom ciste, ale ako pisem, to by som nestihala ani zbierat a doplnat.. oplachnute nechcem aby tam davali, mala by som to stale mokre... cize toto som zrusila. Svokra ma farebne pohare sklenene, kazdy ma svoju farbu, ale tiez sa to rovnako umyva a ona to potom dava na podnos...
bezne v jeden den mam plny suflik umyvacky poharov a salok :D

autor
17. apr 2024

@guudy Myslela som to inak. Samozrejme aj my máme veľa pohárov rôzneho druhu v skrinke. Asi som sa zle vyjadrila, ja som myslela bežné denné používanie, či po každom napití sa umyjete a schováte do skrinky alebo tie bežne používané sa umyjú a dajú napríklad na nejaký podnos.

autor
17. apr 2024

umyjú☺

autor
17. apr 2024

@simca06022011 Tak som to myslela, napríklad na podnose so sirupom, minerálkou, džúsom, hocijakým nealko...

angeli121212
17. apr 2024

Ja si svoj pohár vláčim po celom dome podľa toho kde práve som a muž má väčšinou pohár v obývačke na pracovnom stole

autor
17. apr 2024

@simca06022011 Ja nemám umývačku, takže stále tie poháre po každom použití umývam☺

guudy
17. apr 2024

Aha tak, no zvycajne mam 1-2 pohare na den a po pouziti idu do umyvacky. Nasledne do skrinky. Podnos nemame

simca06022011
17. apr 2024

no tak tak to u nas nefunguje :D podnos je vkuse prazdny, nik nevie kotry pohar je koho a po hodine uz z neho pit nebude nik... polozene je to kade tade, dcera si nosi do izby svoje pitie a moj chlap tiez a ja si naberiem pit a utekam nieco spravi a pohar zabudnem kadetade tiez :D Ak to umyvas po kazdom umyvani, tak si to mozes davat na podnos potom.. a tak dookola.

autor
17. apr 2024

@simca06022011 Veď to, stále ich umývam, sú tam dva-tri a dávam na podnos k minerálke, sirupu, čo je práve na pitie...

autor
17. apr 2024

Z akého materiálu máte ten podnos, aby sa to dobre udržiavalo a aj dobre vyzeralo?

simca06022011
17. apr 2024

ja mam okruhly plechovy, ale to nebol povodne na toto pouzivane, a vyuzivam to len prilezitostne nemam ho stale vylozeny... naozaj len ked sme v kuse doma a nebavi ma flase a sirupy nahanat po celej linke...

viestta
17. apr 2024

U nas sa clovek napije, pohar oplachne (aspon si myslim, ze vsetci oplachuju) a otoci sa hore dnom a polozi na odkvapkavaciu plochu drezu. Pijeme bud vodu z kohutika alebo caj z dzbanu co stoji na linke

slavomira236
17. apr 2024

Pijem len cistu vodu mam ho na ociach na linke aby som vobec pila stale a vecer ho oplachnem niekedy aj nie. Deti tiez maju salky na linke ked idu jest pit napustaju vodu cistu. Hore v izbach tam len flase s vodou maju. Ja na poschodie s poharom nechodim. Pijem len dolu v kuchyni

mamina654
17. apr 2024

V rohu linky máme sklenený podnos z mliečneho skla a na ňom poháre, 1 minerálku, 1 dojčenskú vodu a soda stream. Každý člen rodiny má svoj vlastný pohár, deti s rôznym detským motívom, dospelí podľa výberu a každý používa len svoj. Na konci dňa sa umyjú v umývačke a ráno dajú na miesto. Je to prehľadné, praktické a hygienické.

mamutka
17. apr 2024

Mne vystačí pohár, max dva na celý deň, mám ho pri dreze a varnej konvici, alebo chodí somnou po byte. Podnos nemáme, muž pije veľa, ale on si to dáva do umývačky potom. No a starší syn sa napije, posúva sa pri tom po kuchyni a potom položí pohár do stredu čistej prázdnej kuchynskej linky. Bezpečne do stredu. Šľak ma ide trafiť. Keď sa ide napiť o desať minút, vytiahne si nový pohár. Normálne po hodine štyri poháre, ja mu vždy len zakričím, že posuvam pohár k drezu a kolky je v poradí a že už naozaj nemusí vyťahovať ďalšie. Jeho odpoved, nevšimol som si… takže nehrozí podnos, nejak okolo pohárov máme skôr tento problém.

ariesi
21. apr 2024

Deti majú každý svoj, podľa aktuálnych preferencií - raz harry poter, potom obľúbení futbalisti, postavičky SW a ja mam tiež zopár svojich. Tie, z ktorých aktuálne pijeme, máme na stole. Kto chce piť, dá si bodu alebo naleje čaj a večer ich umyjem. Inak sú celé dni poruke

galganka
21. apr 2024

3 deti a pohárov denne toľko, že k nám asi celá ulica chodí piť. 😂 Ale už som ich aspoň naučila, aby si ich dávali na linku ku chladničke, tam ich nevidím z obyvačky, iba večer zozbieram spúšť.