Podľa čoho ste si vyberali prenájom?

20. aug 2024

Ahojte, baby, ktoré ste bývali v prenajatom 1izb. byte. Podľa čoho ste si vyberali byť? Co pre Vás muselo byt, alebo naopak, čo Vám chýbalo. Čaká ma zariadenie 1iz bytu, menšia kuchyna a väčšia izba. Stále premýšľam,či predsa len gauc presunúť z väčšej izby do kuchyne, kde to bude LTT. Alebo nechať obývačku akoby so spacim kútikom. Nábytok bude na mieru, preto ešte môžem robiť zmeny. Ďakujem za Vaše odpovede.

lelelienka
20. aug 2024

Nebyvala som sice, len som prenajimala. Do malej kuchyne by som urcite nedavala sedacku, to nema logiku. Daj tam jedalensky stol a v obyvacke urob spaci kut, ak je izba vacsia, mozes to aj pekne oddelit, popozeraj na internete, napadov je vela. Nevybrala by som najdrahsie zariadenie, ale rozhodne to nesprav tak, aby to na prvy pohlad vyzeralo ze je to len na prenajom.

lneviemmeno
20. aug 2024

Ja bývam akurát v prenajatom 1izb byte a suhlasim s názorom vyššie - určite nedávaj do malej kuchyne sedačku, skôr nejaký mensi jedálenský stol ak ti to priestor dovoľuje a tú sedačku daj do tej spacej časti, my máme presne takto, stol so stoličkami v kuchyni a taká menšia sedačka v spacej časti. A poradím ti ešte, nekupuj samozrejme najdrahší nábytok ale ani nie najlacnejší, my sme v byte kde je úplne lacný onicom nábytok, posteľ je taká, že stále nám padajú rošty (nie sme obézni) a proste vidieť, že si nedal záležať. Aspoň posteľ kúp kvalitnú určite 👌🏼

domiklik
20. aug 2024

V prvom rade, co je malá kuchyňa?

svetlonos
20. aug 2024

My sme mali 2x malu kuchynu a pri predstave dat tam gauč, aj malinky, som sa musela pousmiat 😀. Zmestil by sa tam maximálne ten dedsky, 70x30 cm