Ploštice v posteli

nicol_ke
8. nov 2021

Zeny mam problem pred necelymi dvomi tyzdnami sme nasli v novej(3 mesiace) posteli calunenej na cele plostice… ako jedina som mala stipance no neriesila som to kedze na stipnutie od komara mam alergiu myslela som ze to je ono ale uz je chladno .. pred tyzdnom bol deratizer komplet postrek vsetko som prala na 60 stupnoch teraz pred sviatkami len tak za 4 izbovy sme platili 300€ .. spali sme v obyvacke kym som poprala vsetky mechy ci oblecenie ci hracky dietatu konecne po 8 dnoch sa dostala na radu spalna ze vypratanie dezinfekcia atd zbytok bytu som mala uz spraveny… tak som sa tesila ze peklu je koniec a prva noc v spalni a ja som nic nespala opat ma postipala… nechapem ako ked bol deratizer muz vsetky skary zatmelil atd… ak mal niekto tento problem viete mi prosim poradit? Ja zacinam byt na ceste ku zruteniu a to si nemozem dovolit kedze mam rocne dieta… planujem zajtra to riesit s domovnickou kedze suseda vedla ma neskutocny bordel na balkone tak premyslam ze asi odtial aj ked ani ine temata niesu v tabu…

nikpa
8. nov 2021

@nicol_ke ploštice treba riešiť plošne, skontrolovat by sa mali minimalne byty s ktorými máte spoločné steny a stupačku. Je možné, že to ide od susedov, mala by sa zavolat overená deratizacna firma, spraviť prehliadky bytov okolo vášho bytu a povedia vám ktoré byty sa musia deratizovat a to minimálne dvakrát. Riešili sme to opakovane v bytovke, platilo sa to z fondu opráv alebo ako sa to presne volá.

sim_simonka
8. nov 2021

ako sa už píše vyššie…treba to riešiť aj s ostatnymi bytmi…a teda ja odporúčam aj plynovanie, nie len postrek

heylloo
25. nov 2022

@nicol_ke ahoj, ako to prosím dopadlo? Mam doma rovnaký problém. Pred 2 dňami bol profesionál ktorý vystriekal chémiu na všetky inkriminovane miesta a teraz večer lezim na gauci a ta "svina" si lezie po deke i ide zas po mne. Všetko dodržiavam jak povedal, tento víkend idem robít maximálne čistky co sa da. Lenže som pracujúca popri tom 2 deti chore, som na ceste k zruteniu... je to normálne ze ešte vyliezaju? Ci nás "profesionál" osuskal? Dakujem