Plne automatický kávovar

legna30
2. apr 2024

Ahojte, prosím vás už niekoľko dní zliezam internet ale cez youtube videa sa tazko zisťuje realna hlučnosť kavovaru.

Vedel by mi niekto poradiť tichší stroj? Pred asi 10 rokmi som kupovala phillips ale pri stahovani som ho nechala rodicom, navyše tichý zrovna vobec nebol.. Pozerala som nejake recenzie a rozhodujem sa medzi znackou melitta (vobec tu znacku nepoznám) a delonghi. Nebranim sa vsak ani inym znackam akurat by som naozaj chcela nejaky tichsi kavovar ktory zvladne aj latte a asi radsej by som bola za tahanie mlieka priamo z krabice/pohara ako nadobiek napojených priamo na kávovar.

Ak by sa našiel nejaký znalec, budem vďačná. Cenová relácia cca 600 €

simona92101
2. apr 2024

@legna30 kazdy kavovar ktory obsahuje mlyncek bude hlucny.my mame Delonghi Dinamica.vzdy zomelie na konkretnu davku kavy,cize je to hlucnejsie.samotny pretlak kavy ci napenenie mlieka hlucne nie je

1ryba
2. apr 2024

Mala som Delonghi, teraz mám Melitta a Melitta vydáva aj kadejaké iné pazvuky, akokeby vŕzganie, praskanie a pod. Je hlučnejší ako bol Delonghi. Ale ja som kupovala v nižšej cenovej relácii. Ako píše prispievateľka nad mojím príspevkom, každý automat je hlučný, lebo melie, nahrieva sa, preplachuje...

simona92101
2. apr 2024

@1ryba ano,tiez suhlasim,nas ma automaticky preplach,automaticke umytie napenovaca,pri zaonuti opat preplach aj pri vypnuti.cize vsetky tieto systemove veci robia hluk,nie velky ale robia

majlo1234
2. apr 2024

Tiez sa pripajam, mame delonghi a je hlucny. Vsetci sme si ale radi zvykli za tu kavu, co robi😂

guudy
2. apr 2024

My mame jeden z top modelov Jura a tiez huci. Mletie kavy neokasles. Jedine kupit si rucny mlyncek a zomliet si kavu v nom a do automatu nasypat pomletu kavu…co zas znie divne, ked mas automat.