Parný čistič, ktorý vyčistí aj fugy medzi dlažbou

drobcek17
8. aug 2022

Ahojte dievčatá, prosím vas viete mi odporučiť parný čistič? Potrebovala by som nejaký taký čo mi vyčistí fugy medzi dlažbou. Neviem či existuje taký čo by ich vyčistil tak dôkladne aby som ich nemusela čistit ručne. Cena do 400€. Ďakujem

tessa2299
8. aug 2022

@drobcek17 od karcheru je taka mini vapka. Skus kuknut.

tessa2299
8. aug 2022
tessa2299
8. aug 2022

Toto je lacnejsia verzia

sara07
8. aug 2022

karcher ale v tomto prípade vyberaj podla trysiek lebo je aj taká s kefkou mala a tá je na to ideálna , nástavce tam je viac druhov na tieto špáry
len mop alebo široká kefa alebo len prúd pary to nejde

drobcek17
autor
8. aug 2022

@tessa2299 ďakujem skôr sa prikláňam k tomu drahšiemu, už nech to niečo vydrží 😊

drobcek17
autor
8. aug 2022

@sara07 a vedela by si mi poslať link ktorá by bola idealná? Ďakujem 😊

viestta
8. aug 2022

Keď sa chystať čistiť špáry v interiéri, tak na WAP-ku zabudni. Však si spravíš na chodbe, v kúpeľni rybnik

tessa2299
8. aug 2022

@drobcek17 za malinko 🙂 moji rodicia maju ten lacnejsi. Je to malinke, spratne a vapkovali sme s tym chodniky, plot od blata (po psovi) a dokonca aj auto 🙂

sara07
8. aug 2022

@viestta prvý raz proste čistíš a mopom vodu sťahuješ to je pravda ale potom ked to udržuješ je to super

sara07
8. aug 2022

https://www.kaercher.com/sk/home-garden/parne-c...
ja mám tento, a tá prvá rada to som prvý raz vystriedala všetko, pri prvom čistení treba mopom tú vodu sťahovať a ide to dobre
potom len udržuješ, a ja idem aj tym s handričkou a tou väčšou kefou aj umyvadla vane, kachličky v kúpelni a prebehnem aj podlahy ked to už mám vytiahnuté
sklo som neskúšala priznám sa na to mám iné
osobne si myslím že to lepšie vyčisti ako rôzne detol a savo a neviem čo , ja chémiu už ani doma pri upratovani nepouživam

viestta
8. aug 2022

@sara07 mam parný, nejaký za 20€ a na špáry je fajn. Občas by som wapku prijala, sú také upratovaci lahôdky v byte, kde by bola užitočná, len zas ta potopa ma nijak neláka.

sara07
9. aug 2022

@viestta no tento čo mám potopa nie je len ked dlho čístíš jedno miesto ale fakt že dlho tak vtedy hej inak do pohody aj varná doska napr

drobcek17
autor
9. aug 2022

@sara07 paráda tento by vyhovoval, hlavne aby ma nevytopilo. Ale tak v celom dome máme dlažbu hádam by sa nič nestalo keby bolo z toho viac vody. A vyčistí dobre aj tie fugy?

sara07
9. aug 2022

@drobcek17 ano ked ako nie je zažratá tak ano, to isté aj začinaju plesen dá pekne dole
ale pri tých menších tryskách si vodu stahujem mopom, tam ten tlak pary si vieš aj regulovat či menej viac ale na dlážke ja prvy raz sme riadne išli na plno