Parný čistič Kärcher - recenzie

26. nov 2021

Baby,máte daktorá z vás tento čistič? Ako ste spokojné? Dá sa s tým umyť aj okná?

kvetinka75

tiež ma to zaujíma

26. nov 2021

@obcanka123 ano, umyvam s tym aj okna, kachlicky, podlahu. Za mna super vec.

jana7843k
26. nov 2021

Ahoj, mne akurat vcera prisiel domov, ale jeho mensia verzia: https://www.kaercher.com/sk/home-garden/parne-c...

Hned som ho skusala. Potrebovala som ho kvoli tmavej podlahe kde stale ked zasvieti slniecko vidno smuhy.Tie bohuzial vidno aj po umyti s nim. Na okna som si kupila rozsirenie so stierkou. to ide krasne. Aj ta podlaha sa umyva skvelo, len bohuzial necha to tiez nejake smuhy. Mozno keby som to potom este dosucha vyutierala handrou tak to nebude. musim skusit. ale hlavne je ze to dezinfikuje, co je naozaj super vec a bez chemie

26. nov 2021

@margareta15 prosím ťa a na tie okna treba ešte niečo iné? Či stačí toto vybavenie čo je na obrázku? ☺️

26. nov 2021

@obcanka123 dokupila som si obycajnu stierku. Tou potom okno zotriem a vobec nemusim lestit.

26. nov 2021

@obcanka123 samozrejme musíš mať čisté handry, ktorymi budeš rozpustenu špinu zotierat a tie handry behom cistenia meniť, lebo budu mokré a špinavé.

simca06022011
26. nov 2021

@jana7843k treba to utierat. Svokra pouziva, umyvaju okna a veci vzdy dvaja so svokrom, urobili si z toho taku "rodinnu" udalost. Jeden parí, druhý utiera.

simca06022011
26. nov 2021

K recenzii: treba si pozriet na ake materialy to chces pouzivat, ja som parny cistic predala, bohuzial na to na, co som ho chcela bol nepouzitelni (ja ani podlahy, ani okna som s nim nevedela cistit, okna som aj skusila a poskodilo by mi to urcite rámy, na parapete mi to dávalo prec "lazúru/farbu,ci co t je na tych drevenych oknach", na podlahy som nemala ani len odvahu, ani lokalne). Mala som ten maly do ruky, a teda voda v nom bola rychlo fuc, cize nenechala som si ho ani na kupelne. Mama aj sestra pouzivaju na klasicke dlazby, kupelne, sklo, plastove okna...

@margareta15 no ja mám vysávač na okná takže tým by to šlo ☺️☺️

26. nov 2021

@simca06022011 no my máme tak pol na pol podlahy. Niektoré drevené a niektoré sú dlažby. A na okná plastové na bytovke a obkladačky by som to chcela ☺️

ericavargo
26. nov 2021

my mame karcher, trocha iny typ, veľká spokojnosť, použiteľný na dlaždice, okná, parapety, externé žalúzie, obklady, kuchynská linka - na každý špeci návlek, šikovná vecička 🙂

ivona545
26. nov 2021

@obcanka123 Ahoj, ja ho mám ale ten sc 4, čo už sa radí medzi profi čističe, umývam s ním v podstate všetko, od okien cez obkladačky, dezinfikujem záchod, umývadlá, vaňu a batérie a určite je to veľký pomocník na veľké vianočné alebo iné upratovania. Dokonca som s parnou dýzou čistím aj radiátory alebo vyfúkavam prach z ťažko dostupných miest. Určite to nie je za mňa čistič na každodenné "sobotné" upratovanie ale je to veľký pomocník na veľa vecí. Na bežné domáce upratovanie je postačujúci aj tento sc 2. Ja mám lepší len preto lebo to bol darček od manžela 🙂 a na okná mám tiež tu násadu, ktorá sa dokupuje zvlášť. A umývam s ním aj dlážky, keďže mám malé dieťa a takto ich aspoň raz za čas vydenzifikujem. Pred každým umývaním ale operiem návlek lebo je pravda že sem tam čmuhy ostanú. Ale neprídu mi výraznejšie ako pri umývaním mopom.

vikterinka
26. nov 2021

@obcanka123 ahoj, ja ho mam cca rok, ale mam tu vyssiu radu sc4 myslim. Pouzivam to asi tak raz do mesiaca. na bezne zmyvanie podlahy sa mi to nechce vytahovat, na to radsej mam klasicky mop. Je to dobre na okna, ako pisu hore, so strojom umyjes okno, potom uz len staci obycajna stierka a mas hotovo. Vyuzivam aj na zajdenu spinu, nedostupne miesta, vodny kamen, spary v kupelni, mam tam taku tenku trysku a ta sa vojde do kadejakych skar,na toto je to fakt super. Ale je to podla mna skor pre take typy zien co maju radi upratovanie a bavkanie sa s detailami

vikterinka
26. nov 2021

@obcanka123 a este dodam ze mame tiez drevene parkety a normalne aj tie s tym mopujem raz za cas, aj v predajni povedali ze bez problemov

@ivona545
@vikterinka

Ďakujem ženy. Ja to chcem presne na také väčšie upratovanie a sem tam to prebehnúť doma do detailov. Akože obkladačky sa mi umývajú ozaj zle keď to umývam ručne. A zase chcem mať raz za čas ten pocit takej úplne čistej domácnosti ☺️☺️

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivona545
26. nov 2021

@zazvorka87 nič v zlom ale destilovanú práveže neodporúčajú, keď tak pol na pol čo som ja čítala aj v návode..ja dávam obyčajnú a nemám žiaden problém

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jana7843k
26. nov 2021

@simca06022011 dakujem za tip. aj som si myslela podla toho ake "mokre" to zostava. cize za mna dvojita robota ale neviem ci je na trhu parny mop, ktory by to rovno utieral do sucha. robila som si prieskum nez som ho kupila a tento mi priesil naj.

pepek11
2. dec 2021

@obcanka123 Kúpte radšej SC 4. Tam viete dopĺňať vodu priebežne.