Parkety v kúpeľni

18. dec 2022

Dobry den,
mate niektora v kupelni nieco ine ako dlazbu? Napr.parkety alebo plavajucu podlahu? Zvazujem nieco take, kedze v kupelni nie je podlahove kurenie, pride mi klasicka “kachlicka” studena 🤔
Dakujem

viestta
18. dec 2022

Radsej vodoeodolny vinyl ako plavacka, nedajboze drevena parketa

nataliik
18. dec 2022

Voda ti plávajúcu zduje, parkety tak isto. Raz je v kúpeľni vlhko a skôr tam vylejes vodu na zem.
Skôr s nejakým odborníkom porozpravaj, čo by sa dalo dať, aby to vydržalo. Možno guma?
My nemáme podlahové a dlažba zimná nie je.

autor
18. dec 2022

Ano viem, ze vlhko drevo zduje. Ale v dnesnej dobe, ked uz je na trho mozne aj nemozne, som myslela ci nie je nejaka speci uprava 🤷‍♀️
Pozriem este ten vinil teda 🙂

evica17
18. dec 2022

My mame dlažbu ,je to v pohode ,nie je chladná (ale pod nami v pivnici je teplo,z toho ako s akuri v peci). A mám tam koberčeky,pri východe z vane,sprchy a pre dumyvadlom,čiže nestojis na chladnom,aj keď vystúpis po sprchovaní. Parkety,placka sa ti zduju, to tam ani nedávaj. To som nikomu ešte nevidela popravde

autor
18. dec 2022

*vinyl 😂🙏🤦‍♀️

behulka
18. dec 2022

Máme drevenú, už pár rokov na miestach, kde chodíme, masív červený smrek, hrubé dosky. Dlažba je len pod wckom a kúsok pred sprcháčom. Presné detaily neviem, mňa zaujíma hlavne údržba a tá je v pohode. Nič neplesnivie ani nemení tvar.

gypsomilka
18. dec 2022

Mame plavajucu.

sella38
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
18. dec 2022

@behulka
@gypsomilka dakujem. Ale ma to asi nejaka specialnu upravu, ze? Skusim to teda pozriet.
@sella38 to nepoznam. Pozistujem si aj to 😆 dakujem

autor
18. dec 2022

@sella38 pozeram to. To sa mi paci 👍 Toto bude asi nase riesenie. Dakujem

nikasmile
18. dec 2022

Vinyl alebo liata podlaha, pod obe nutný nivelák.

gypsomilka
18. dec 2022

Neviem ci maju speci upravu skor by som povedala ze nemali. Je to podlaha quick step.

domiklik
18. dec 2022

Pozri kompozitovu podlahu, je to pekne a hlavne vodeodolne. Mame to v celom dome a potiahli sme aj do wc.