Oplatí sa mi kúpiť naparovaciu žehličku?

kukulienka999
1. dec 2022

Ahojte. Máte skúsenosti? Rozmýšľam ju kúpiť kvôli závesom, inak je to robota na 2hodiny žehlenia,
ale niesom si istá, či by to vôbec zvládla, skúšali ste niektorá s naparovaciu žehličkou vyžehliť závesy?

saxana000
1. dec 2022

Samozrejme ak.myslis klasicku naparovaciu mam.tefal.a.zaclony zavesy a navliecky zehlim len s naparovanim

viestta
1. dec 2022

Asi myslíš takú, čo ma funkciu vertikálneho naparovanie. Bežná žehlička vo vertikálnej polohe nenaparuje.

kukulienka999
autor
1. dec 2022

Take mylsim dievcata

hilda08
1. dec 2022

@kukulienka999 no tak to som aj ja zvedava, tiez som nas tym rozmýšľala…ak to vyskúšaš daj vediet 🙂 zaujímalo by ma ci to funguje napr aj na kosele, ked treba rychlo nieco vyžehliť

lasona
1. dec 2022

Mám taký celý systém Philips, je to super na záclony, závesy, jemne tkaniny, je to fajn keď potrebujem niečo rýchlo vyžehliť, neprepalim latku

panelacikova
1. dec 2022

@lasona prečo máš celý systém philips, čo to znamená? že máš viacero týchto prístrojov? kvôli čomu?

gladys_07
1. dec 2022

@kukulienka999 ja mam to prve a nestaci to na zaclony, aj tak ich musim zehlit normalne

katuskamala1
1. dec 2022

Mamka ma (neviem ktoru, ale taku isto lacnejšiu) uz dlhsie a zehli si oblecenie nou uz len na vesiaku. Je spokojna

kukulienka999
autor
1. dec 2022

@gladys_07 dokelu vážne? Ja mám aj dosť take krcive závesy v detskej… keby sa to dalo vyskúšať a vrátiť keď tak 😁🙈

kukulienka999
autor
1. dec 2022

@lasona aj mna by zaujímal ten cely systém, keby si vedela dať link 😊

panelacikova
1. dec 2022

@kukulienka999 kúp cez internet. vyskúšaj. ak nebudeš spokojná, vráť v lehote 14 dní. pozor, výrobok musí byť originálne zabalený, nesmie niesť známky poškodenia a používania (poriadne vysušiť, vyutierať, nechať odvetrať)....

banalu
1. dec 2022

@kukulienka999 podla mna je to debilina 😂 ten stroj. Mam ho doma, muz si zmyslel, ze sa mu s tym bude lepsie zehlit, kedze so zehlickou mu to nejde tak od ruky. Pouzila som par krat, ale mojej zehlicke s parnym generatorom sa nic nevyrovna 👍 a tazke to je celkom. Mozno s tym systemom by to bolo fajn, ale za tu cenu si radsej clovek zaobstara mega zehlicku.
Muz tiez presiel nenapadne spat na zehlicku a stroj sedi niekde v skrini zapraseny 😂

panelacikova
1. dec 2022

@banalu ja som nad tým napríklad uvažovala tiež len kvôli záclonám, závesom a iným prkotinkám, ktoré potrebujem vyhladiť tak raz za pol roka. lebo ja inak nežehlím, kupujem oblečenie, ktoré nie je po vysušení pokrčené. to len tak na okraj, že niekto tiež možno hľadá len na príležitostné "žehlenie". keby som žehlila ako kedysi, všetko prádlo, tričká, košele, kadečo, tak jednoznačne klasickú žehličku 🙂

banalu
2. dec 2022

@panelacikova ja nezehlim skoro vobec (malej prilezitostne a mne len saty a kosele ak treba, ze si chcem obliect), muz len tricka a kosele do prace, zacal chodit teraz po 3 rokoch do officu. Mam aj susicku a tym padom fakt netreba nic zehlit.
Ono problem s tym strojom je, ze napr. okraje treba pridrzat aby sa vyzehlili do rovna alebo ich mat na podlozke, lebo o stenu ci dvere je to na znicenie podkladu. Ja som si tolko krat opalila konceky prstov, ze som sa na to vykaslala.

panelacikova
2. dec 2022

@banalu fúha, tak to som netušila. myslela som, že len fúkaš tú paru na to a ono sa to pekne vyrovnáva 😨

lasona
4. dec 2022

@panelacikova http://www.keler.sk/gc536-35-naparovac-odevov-p... mám toto, tak sa to volalo že systém, je tam iba jedna funkcia

kukulienka999
autor
4. dec 2022

Ahojte, včera mi jedna známa pozicala na skúšku takýto stroj, je to tefal naoarovscia žehlička ale taká vacsia… bohužiaľ na naše závesy to nestačí. Ale oblečenie to určite pekne vyrovná. Takze pre mna bude asi 2 krst do roka proste nutne pozehlit to ako doteraz a nejak to prežiť 😁 Aspoň že som to nekúpila bez skúšky 😊 ale určite závisí aj od látky, naše závesy sú take krcive bohužiaľ.

dkl
4. dec 2022

@kukulienka999 závesy s týmto fakt nevyžehlíš, resp. ak aj áno, tak to bude trvať sto rokov 😄 Tieto naparovačky sú fajn na drobné nedokonalosti, napr. keď vytiahneš halenku/šaty, ktoré máš v skrini zavesené a nájdeš tam 1 či 2 záhyby, ktoré chceš vyrovnať a kvôli ktorým sa ti neoplatí vyťahovať žehličku aj s doskou. A je to fajn voľba na cestovanie (ak sa v kufri pokrčí oblečenie, tak ho na hoteli prežehlíš touto naparovačkou). Ale klasickú žehličku to z mojich skúsenosti naozaj nenahradí.

marca12
4. dec 2022

@kukulienka999 ja mam obycajnu naparovaciu zehlicku a vyzehlim s nou zaclony aj zavesy. S touto,co si pridala,nemam skusenost

kukulienka999
autor
4. dec 2022

@dkl mala som popravde uolne iné predstavy, ale to proste vyzehlilo by sa to, keby to mám o niečo opreté ale to mozem ak s normálnou žehličkou. Aké na oblečenie ako hovoríš ti skrine alebo nejaké dorovnanie super vec, ak by slm kúpila tak jedine ručnú toto boli dosť nepraktické, ani do výšky som sa nedostala

kukulienka999
autor
4. dec 2022

@marca12 ostaňme aj ja verná klasike 😁😊