Oplatí sa kúpiť zmrzlinovač?

candii
7. júl 2024

Oplatí sa zmrzlinovač? Myslíte že by som z tým dokázala vykúzliť chutnú zmrzlinu? 😁

stellarstar
7. júl 2024

@candii ja ju mam a stoji si v skrini 🤷‍♀️

majlo1234
7. júl 2024

Vykuzlis, ale ci sa oplati…mas deti? Ako casto to budes robit? Mne sa neoplati, tebe mozno ano

candii
autor
7. júl 2024

@majlo1234 mám áno, deti milujú zmrzlinu a teraz také ceny že kopček 1€ - 1,5€ že sa mi viac oplatí urobiť doma len či bude porovnateľné aspon s časti s tou kupovanou

egonsk
7. júl 2024

@candii taky kvalitnejsi, ktory aj zaroven chladi sa myslim pri detoch oplati, lebo uz nevedia kolko pytat za tu trosku zmrazenej vody s prichutou... Taky, co potrebuje predchladenu/predmrazenu nadobu a on to len preslaha, je podla mna hlupost.

3009
7. júl 2024

@candii ak kúpiť tak jedine s chladiacim motorom a to už je trocha finančne náročnejšie, ale taký čo treba predchladiť v mrazáku tak to sú vyhodené peniaze.

majlo1234
7. júl 2024

@candii vies co, my zvykneme kupit naraz viac kopcekov do nadoby, plus kornuty a doma dam synovi, vystaci potom na dvakrat tak dlho, lebo jemu nejde o mnozstvo, ale o ten zazitok primarne. Takze jeden kopcek na dva krat rozdelim kludne😂 a este mam nadobky na nanuky, zvyknem robit take cisto ovocne, a to je tiez vdacne, a skoro nic to nestoji.
Neviem, kolko stoja tie stroje, tak si skus vypocitat, kolko zmrzlin by si kupila za tu cenu. Ale ked najdes dobry tecept, urcite budes mat dobru aj domacu zmrzku

dulazh
7. júl 2024

My kupujeme velke zmrzliny ked su v akcii.Dam do mraziaku.V Kauflande kupujem oplatky.Popripade doma sa robi ruska zmrzlina,drene.