Oleje Voňavý domov

23. sep 2021

Poprosim skúsenosti s týmito olejmi do prania.

playka
23. sep 2021

Sú super. Odporucam 🙂

malina12
23. sep 2021

Voňajú dlho a veľmi pekne

xxxxxnnnnn
23. sep 2021

@malina12 Ktorý je najlepší prosím? Dáva sa naozaj len trochu? Ja mám kúpený len ten ylang ylang sprej na textil a ten je super

moniquer
23. sep 2021

Keď suším v sušičke používam tieto olejčeky a prádlo krásne vonia po nich 👍

autor
23. sep 2021

@moniquer koľko kvapiek dávaš?

autor
23. sep 2021

@malina12ˇ
@playka prosim aké je dávkovanie?

moniquer
23. sep 2021

Odporúčajú 5ml olejčeka na 5-7kg prádla... mne to prišlo aj celkom dosť, takže dávkujem od oka, podľa toho aj koľko mám prádla alebo podľa toho, čo periem, napr. ked uteráky, tam dávam viac, rovnako aj na obliečky. Podľa chuti a nálady 😉

xxxxxnnnnn
23. sep 2021

@moniquer a kvapkáš priamo do bubna na prádlo? Ďakujem

moniquer
23. sep 2021

@xxxxxnnnnn Nieee, dávam ho do priečinku na aviváž.

somtunovaa
23. sep 2021

@moniquer to ma zaujíma… môžem aj doterra olejceky dať? A to zriedka vodou alebo do avivaze kvapnes alebo ako? Ďakujem

somtunovaa
23. sep 2021

*zriediš

moniquer
23. sep 2021

@somtunovaa Tieto olejčeky sa dávajú miesto aviváže, ktoré by sa nemali používať, keď sa suší v sušičke. A nie, neriedim, len nakvapkám do priečinku na aviváž. Zatiaľ mám len olejčeky "voňavý domov", ale myslím, že doterra je niečo podobné asi.

somtunovaa
23. sep 2021

@moniquer nepoužívam avivaz, vždy mi to smrdelo a navyše milujem keď sú veci take tvrdé z prášku, najradšej by som ich aj naskrobila 😂
Ok tak skúsim nakvapkať, ďakujem

siu296
24. sep 2021

@somtunovaa ja používam doterra oleje - lemongrass, purify namiesto avivaze (kvapkám do priečinku na avivaz) a prádlo lepšie preverí.

autor
24. sep 2021

@somtunovaa sú aj avivaze z kondicionerom ktoré nie sú komerčne su šetrne nielen k pokožke ale aj k prírode navyše su to jemne vone nedostať ich vsak v drogérii.

jana7843k
26. sep 2021

ja si vždy kupujem túto praktickú krabičku s esenciálnymi olejmi a jej súčasťou je aj skvelá brožúrka s návodmi podrobnými na dávkovanie, ako ich využiť v domácnosti https://www.naureus.sk/yellow-blue-vonavy-domov...

autor
26. sep 2021

@moniquer čítala som na FB na jejich stránke recenziu že po vysuseny v susicke pani mala fkeky na oblečení , prosim stalo sa Vám niečo podobne?

autor
26. sep 2021

@jana7843k môžu ísť aj do difuzera?

moniquer
26. sep 2021

Nie nikdy sa mi to nestalo. Možno dala vačšie množstvo ako je odporúčané.

jana7843k
26. sep 2021

ano, mozu ist aj do difuzera

petrulda8389
10. okt 2021

Dobrý deň prajem. Ak chcete niekto, posuniem Vám balenie piatich olejov do prania 🙂 mne totiž nesadli kvôli mojej velmi citlivej pokožke :( vône sú krásne aj prádlo je super prevonane. Oleje Sole a Gemma prezioza sú ešte nepoužité a ostatne boli požité každý na jedno pranie. Pôvodná cena balenia bola 30€, ja Vám ju predám za 20€ +poštovné.

janjatu
16. okt 2021

@petrulda8389 máte prosím ešte na predaj, kúpila by som od vás.

mona22
20. okt 2021

@petrulda8389 este predávate ?

petrulda8389
25. okt 2021

@mona22 dobrý deň, oleje sú už predané

jana2912
14. jan 2022

@mona22 dobry den ja mam na predaj vonu Dolce 500ml NOVÝ nesadla mi vôna, a deti maju citlivu pokožku cena bola 22+posta, predám za 20 už s poštou.

zuzula777
24. feb 2022

Oleje používam, som spokojná, stačí naozaj pár kvapiek.

Mám ale otázku. Práve som sa presťahovala a kúpila si práčku s automatickým dávkovaním prášku aj aviváže. Manuálne sa dá dopĺňať len prášok. Ako na olejčeky v tomto prípade? Môžem ich rozriediť vodou a tak dať do dávkovača? Koncentrovaný olej sa tam bojím dať - jednak, aby som nepoškodila práčku a jednak sa obávam vysokej spotreby oleja.

Máte niekto skúsenosť?

eselko
13. júl 2022

Ahojte, ja som dnes kupila rozne vzorky na vyskusanie a teda velke sklamanie, alebo robim nieco zle 🤔 dala som z tej 10ml vzorky 1/2 do chlievika na avivaz, ale po doprani pradlo vobec nevonalo a v chlieviku som mala olejove zbytky s vodou. Neviete niekto poradit, kde som spravila chybu? Alebo nebolo tych 5ml malo?

lubkajurkova
19. júl 2022

Ja som si tiež kúpila tie oleje a som veľmi sklamaná, 70 e ma to stalo a vôbec to nevonia, keď dám veľa toho tak až vtedy, nikdy viac.

pokahontas123
7. aug 2022

@eselko ahoj, mne sa deje to iste, poradil ti niekto co s tym?

eselko
8. aug 2022

@pokahontas123 no jedina vzorka, ktora fungovala a stacilo by tych 5ml, bola vona LUNA, vona ozaj intenzivna a pradlo po nej ostalo velmi dlho vonave, ked som mala v praci saty, tak sa ma pytali, aky mam parfem 😊 ale bolo to len pri tejto jednej a planujem si kupit normalne balwnie a maju z nej aj osviezovac do satnika, tak do toho urcite pojdem.