Okná Velux

soffek
4. aug 2023

Ahojte, nemali ste niekto skúsenosti so zatekaním strešných okien Velux? Nám to takto zateká stále pri daždi a som frustrovaná... Bol aj technik, tesnenia ok, povedal že sa musí pozrieť strecha, celé škridle dávať dole a tak...

goodidea
4. aug 2023

@soffek napíšte na Facebook stránku - staviame svojpomocne, už to tam riešili myslím

soffek
autor
4. aug 2023

@goodidea ďakujem za pomoc ale FB nemám

leamax
21. aug 2023

@soffek ako ste to nakoniec vyriesili,prosim?nam tiez tak zateka😣

soffek
autor
21. aug 2023

@leamax ahoj, žiaľ nijako. Vtedy čo som volala z Veluxu robotníka tak povedal, že treba dávať dole škridle, pozrieť sa nato atď.. máme 5stresných tak si viem predstaviť tú sumu, ktoru by opýtali.. vraj treba okna lakovat minimálne každé 2roky..

leamax
21. aug 2023

@soffek a vsetky vam tecu?my mame len jedno,tak rozmyslame,ci ho nakoniec nevymenit uplne.len neviem teda,ktore su dobre,hlavne aby netiekli

derdia
21. aug 2023

No vies, oni presne toto povedia, lebo vedia, ze je to chyba vyrobku, nechcu za to niest zodpovednost, tak ti narozpravaju ako treba skridle dat dole, pomaly rozburat cely dom.
V ziadnom pripade by som toto nespravila, ale sla by som za riaditelom pobocky, a spytala sa ho, ci chce to okno riesit sudnou cestou, alebo sa viete dohodnut aj inak.
Pretoze toto je urcite chyba v okne. Keby ti zatekalo len pod oknom mur mozno ok, ale tebe zateka aj vnutri okna.

leamax
21. aug 2023

@derdia ano,aj sa nam zahmlieva medzi sklami.lenze my ho uz mame 15 rokov,udrzba prakticky ziadna (ked nepocitam umyvanie,samozrejme).navyse ho mame v kupelni,ktoru sice vyuzivame menej (v podstate len na vecerne umytie zubov a pod),kedze mame dve.ale to by som im asi tazko dokazovala,tak neviem,ci by sme uspeli
Aky mate teda plan?

derdia
21. aug 2023

@leamax aha tak 15 rokov to je uz dost. To nemam skusenost.myslela som, ze ho mate kratsie.

leamax
21. aug 2023

@derdia teraz mi muz hovori,ze to nase nie je velux,ale fakro🫣 ale tecie rovnako🤭😂