Odporučte kvietky do záhradky

adkajur
30. apr 2020

Dievcata, ake kvitnuce trvalky odporucate do zahradky? Aby po cely rok nieco pekne kvitlo a nemusela som kazdy rok kupovat a sadit nove. Tulipany a narcisy na jar uz mam pripravene. Tento rok mam zatial jednorocne letnicky, ale rada by som nieco co tam ostane a bude kazdy rok kvitnut. Aj take kobercekove kvietky, ak teda su trvalky. Poprosim idealne nazvy alebo link kde to viem kupit. Vdaka za odporucania.

margaretka_
30. apr 2020

Echinacea purpurova sa mne paci, je to trvalka. Kvitne v lete. A na koniec leta a jesen su super chryzantemy, rozne farby 🙂

majkatarajka
30. apr 2020

ja som objednávala z jednej stránky kde predávajú trvalky a tam sa dalo pekne vybrať či sú na slnko alebo do tieňa..pri každej popísané aká vysoká kedy kvitne do koľko mínus prežije...a pekne som si spravila trvalkový záhon zo šalvie, alchemilky, levandule, rebríčka.....a pomedzi to som si trávy nasadila

basska23
30. apr 2020

Chrizantemy,Aksamietnica,Kosatce, Kokardy,potom mám pár tahavych trvalej ale už si nepamätám ako sa volajú,potom okrasné trávy,drevinate stromy,levandulu,okrasné kríčky(drač) .....Jedine čo som kupoval a boli tuje inak všetko ostatné som dostala od známych-susedov buď ako zozbierané semienka alebo iba ako odstrihnute výhonky ktoré som si potom sama vypestovala (rozmnožila)

heidy222
30. apr 2020

Toto je skvele do tiena a lahke na udrzbu, bohuzial neviem ako sa to vola

adkajur
autor
30. apr 2020

@majkatarajka a nevies nahodou tu stranku?

majkatarajka
30. apr 2020

@adkajur poslala som správu..lebo neviem či môžem verejne reklamu

adkajur
autor
30. apr 2020

@majkatarajka dakujem krasne 😉

zuzanaam
30. apr 2020

@heidy222 srdcovka nádherná