Odporučte kvalitnú práčku

anjelik2019
18. júl 2020

Ahojte žienky, odporučte kvalitnú práčku, s ktorou ste spokojné, nekazí sa... 😊🙄, najlepšie spredu plnená. Ďakujem a pekný večer všetkým 😉🙏.

jaass
18. júl 2020

@anjelik2019 ja mám Miele WTH 130 WPM. Som s ňou neskutočne spokojná. 😊

deti95060810
18. júl 2020

LG, ....Elektrolux...

kirjaklambrid
18. júl 2020

Jednoznačne AEG 👍🏼❤️

eliska13
18. júl 2020

v čom vidíte rozdiel?ja mám 3 práčku každú iná značka a rozdiel nevidím😊teraz mám Bosch

syslik81
18. júl 2020

mam samsung a uz by som ju nechcela mama ma lg a je max spokojna miele je dobra znacka ale predrazena ..

danieli
18. júl 2020

Miele

janage
18. júl 2020

Ja som mala wirpoolku zhora isla cca 6 rokov potom jej odisla elektronika a aj po oprave sa furt kazila. Kupili sme boshku zpredu plnenu. Opravar vtedy povedal, ze teraz tie pracky hociake nevydrzia viac ako 5. A ta moja boshka uz fici pomaly 9 rok a nie a nie sa pokazit😀a ja uz by som aj novu chcela a hlavne vacsiu.

zaba21
18. júl 2020
anjelik2019
autor
18. júl 2020

Ďakujem všetkým za názor, my sme mali whirpool, teraz samsung, takže tieto dve značky už nechcem ani zadarmo 🤷‍♀️, tiež uvažujem nad Bosch, Miele až keď zbalím riaditeľa banky 🤭😁🤭, tie sú ozaj predražené. Samsung mi teraz rachla po 5 rokoch🤦‍♀️.

tiumen
18. júl 2020

Elektrolux

janciqa
18. júl 2020

@anjelik2019 ja mam parnu LG. Som velmi spokojna. Ono asi kazdy bude chvalit tu svoju pokial splna jeho osobne preferencie...takze tazko vybrat podla rad ostatnch 😊...

miskooo1987
18. júl 2020

Samsung bol dobrý... vydržala asi 9 rokov. Teraz mám Whirlpool a som možno trochu spokojnejší, ale medzitým prešli roky takze aj Samsung sa pohol...

majkeel
18. júl 2020

U seba a v okoli 4 pracky Siemens, nikdy ziadna porucha, jedna uz pomaly 17 rokov, perie stale v pohode. Samsung je dobry v chladnickach. Whirpool ani zadarmo, ani pracku, ani chladnicku. Dve whirpoolky chladnicky odisli po kratkom case.

yeann
18. júl 2020

@anjelik2019 tiež máme parnu LG a inú by som nechcela.

simsalabim
19. júl 2020

Bosch. Otrasnu skusenost mam s Gorenje.

hettinka
19. júl 2020

@anjelik2019 LG neodporúčam, naša bola o ničom. Teraz mám AEG aj sušičku a super.

majamat
19. júl 2020

Bosh

laguna28
19. júl 2020

@janciqa Ja mám tiež padnú LG a ide mi už 10 rokov

janciqa
19. júl 2020

@laguna28 ja zatial len pol roka, tak snad vydrzi minimalne tolko, co tebe, lebo fakt ju "zerem"...

lenzas
19. júl 2020

My mame AEG a nikdy viac. Aby som oprala nieco vacsia ako mantinel alebo maly dekoracny vankus tak rucne zmykam, Po 5r uz aj ked ryfle periem, tak to pre pracku problem.

lenzas
19. júl 2020

@janciqa A ktoru LG mate?

dzina007
19. júl 2020

ja mam samsung. Som spokojna. Hlavne so servisom ako maju rieseny. Lebo ked sa mi pokazila pracka (mojou vinou) do dvoch dni u mna servisak v zarucnej dobe opravoval.

janciqa
20. júl 2020

@lenzas LG F4WV708P1...mne saju podarilo kupit v novorocnej akcii za 495 € plus Persil na rok zdarma...v tom case som sa rozhodovala medzi AEG a LG, no ked mi prisiel mail od mall.sk s touto ponukou, hned som brala LG a neľutujem....zatial 😆

lenzas
20. júl 2020

@janciqa Dakujem za odpoved. Ja pozeram iny model, chcela som najprv Samsung, ale nejako vela ludi pisu, ze nie je rozdiel medzi parnym cyklom a beznym, co na LG vacsina pisali, ze pradlo je ozaj maksie. Tak dufam, ze to tak aj bude.

evaachesa
20. júl 2020

AEG pracka aj susicka ...
@lenzas povedala by som ze sa ti pokazila, skus ju servisovat... mne vyzmyka a vyperie 1 kg ale aj 9kil bez problemov.. som velmi spokojna s touto kombinaciou 🙂

evaachesa
20. júl 2020

AEG pracka aj susicka ...
@lenzas povedala by som ze sa ti pokazila, skus ju servisovat... mne vyzmyka a vyperie 1 kg ale aj 9kil bez problemov.. som velmi spokojna s touto kombinaciou 🙂

janciqa
20. júl 2020

@lenzas len ta upozornim pri vybere parnych pracok (ci uz LG alebo ine znacky) na to, ci je parne pranie iba v ramci programu (ktore je dost dlhy), alebo mas parne pranie aj ako volitelnu pridavnu funkciu k vybranym programom... Ja ju mam aj ako volitelnu funkciu...a mam aj volitelnu funkciu "redukcia pokrcenia pradla"... Tu vyuzivam casto. Ked skonci praci cyklus tak pradlo este cca pol hodky rotuje v horucej pare. Potom je oveľa menej dokrcrne a take jemne, nadychane 😉....

puertorico
20. júl 2020

@janciqa A aká je to práčka prosím ? ja by som tiež chcela tú parnú, ale neviem... stále sa rozhodujem. 😒

lenzas
20. júl 2020

@evaachesa No uz bola dva krat v servise. Vymenili elektoriniku, aj remen, kedze ten sa pokazil, kvoli tomu, ze pracka schopna prat aj 5 hodin vkuse a stale ukazuje ze este 2 hodiny bude prat alebo aj 20 min na max otackach pracuje. Stale musim byt vedla pracky a pozerat ako perie a ci ten cas ubuda. Pri poslednej reklamacie mi povedali, ze nemam tam prat velke veci. Uz za tie roky som sa prisposobila, ale teraz uz je problem aj ryfle oprat, tak uz idem riesit novu. Asi mam nejaky chybny kus, ale nemam odvahu zase kupit AEG 😂

evaachesa
20. júl 2020

@lenzas boze to je urcite vadny kus...presne take problemy mali nasi s Whirlpoolkou...asi 7x bol u nich servisak ze nezmyka pracka ...on rovno povedal ze to su na figu pracky...preto som ich rovno vyradila z vyberu...a teda vravel aj ze mozno chyba z vyroby...2 roky dozadu som im kupila LG ..ked som pocula zvuk zmykania, skoro ma vystrelo...akiby startovalo lietadlo, myslela som ze im rovno vybuchne 😱